Izsludina atklātu konkursu Leonardo da Vinci programmas prakses un pieredzes apmaiņas projektiem

10.10.2005

Profesionālās izglītības attīstības aģentūra (PIAA) izsludina atklātu konkursu Eiropas Savienības profesionālās izglītības programmas Leonardo da Vinci mobilitātes projektiem.

Mobilitātes projektu ietvaros profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un pasniedzējiem, profesionālo studiju programmu studentiem, uzņēmumu jaunajiem darbiniekiem un personāldaļu speciālistiem ir iespēja piedalīties prakses un pieredzes apmaiņas braucienos uz citu Eiropas valstu profesionālās izglītības iestādēm, uzņēmumiem.

Projektus var pieteikt juridiskas personas. Mobilitātes projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2006.gada 10.februāris. Pieredzes apmaiņas un prakses sākumu var plānot no 2006.gada 1.jūnija. Lai piedalītos programmā, nepieciešams līdzfinansējums un ārzemju sadarbības partneris Leonardo da Vinci programmas dalībvalstī.

Jaunu konkursu Leonardo da Vinci programmai Eiropas Komisija izsludināja 2004.gada 29.aprīlī. Izsludinātais ir trešais un pēdējais Leonardo da Vinci programmas otrā posma konkursa cikls. Programmas stratēģiskās prioritātes mobilitātes projektiem 2005. un 2006. gadam ir Eiropas darba tirgus attīstība un Eiropas izglītības un apmācības sistēmas pārveide, modernizācija un pielāgošana.

Leonardo da Vinci programmas Mobilitātes virzienā kopš 2000.gada apstiprināti 414 prakses un pieredzes apmaiņas projekti par 3,7 miljoniem eiro. Tajos piedalījušies vairāk nekā 2500 dalībnieku no Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, uzņēmumiem un dažādām organizācijām.

Lai informētu par projektu sagatavošanu, š.g. 27. oktobrī PIAA rīko bezmaksas informatīvo semināru. Papildinformācija un pieteikšanās uz semināru, zvanot pa tālruni: 7830834, vai e-pastu: leonardo@piaa.gov.lv. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

PIAA sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Blačforda, tālr. 7830838