Jauns konkurss Leonardo da Vinci programmas projektu pieteikumiem

10.10.2008

Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi konkursu projektu pieteikumiem Mūžizglītības programmā, tostarp ES profesionālās izglītības Leonardo da Vinci programmā. Programmu Latvijā administrē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā EK ir noteikusi projektu veidiem atšķirīgus pieteikumu iesniegšanas gala termiņus. Mobilitātes projektu pieteikumi iesniedzami līdz 2009.gada 6.februārim, partnerības projektu pieteikumi - līdz 20.februārim, savukārt inovāciju attīstības, inovāciju pārneses un sadarbības tīkla projektu pieteikumi - līdz 27.februārim.

Lai atrastu piemērotu partnerorganizāciju kādā no programmas 33 dalībvalstīm un kopīgi izstrādātu projekta pieteikumu, institūcijām ir iespējams īstenot sagatavošanas vizītes. To ietvaros institūcijas var apmeklēt potenciālos sadarbības partnerus, kā arī piedalīties programmas dalībvalstu Nacionālo aģentūru organizētajos kontaktsemināros.

Sagatavošanas vizīšu projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš nav ierobežots. Pieteikumus var iesniegt visu gadu, bet ne vēlāk kā piecas nedēļas pirms plānotās vizītes. Programma finansē dalībniekam uzturēšanās izdevumus, ceļa izdevumus, apdrošināšanu un dalības maksu kontaktsemināros.

Mobilitātes, partnerības un inovāciju pārneses projektu pieteikumus jāiesniedz VIAA Leonardo da Vinci programmas nodaļā, savukārt inovāciju attīstības un sadarbības tīkla projektu pieteikumus - Eiropas Komisijā.

Projektus var iesniegt juridiskas personas - izglītības iestādes, kas saistītas ar profesionālo izglītību un arodapmācību, kā arī organizācijas, institūcijas un uzņēmumi, kas ir reģistrēti kādā no 33 Leonardo da Vinci programmas dalībvalstīm.  

Lai sīkāk informētu par konkursa prasībām, projektos paredzamajām aktivitātēm, veidlapu aizpildīšanu, pieejamo finansējumu un citiem aktuāliem jautājumiem 2008.gada 29.oktobrī plkst.11:00 Izglītības un zinātnes ministrijas Lielajā zālē VIAA Leonardo da Vinci programmas nodaļa organizē informatīvo semināru. Interesentus aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu: leonardo@viaa.gov.lv. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Plašāka informācija par izsludināto konkursu, tā prasībām, kā arī pieteikumu veidlapas pieejamas VIAA mājas lapā http://www.viaa.gov.lv/leonardo vai rakstot uz e-pastu: leonardo@viaa.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Papildinformācija:

Elīna Ezeriņa
VIAA Komunikācijas nodaļas vadītāja p.i.
tālr.: 67358446, mob. tālr.: 26789874
e-pasts: elina.ezerina@viaa.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu