Īstenos 170 struktūrfondu projektus izglītībā

11.12.2009

2009. gada nogalē Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) parakstīs 170 vienošanās ar projektu īstenotājiem par finansējuma saņemšanu vairākās Eiropas Sociālā fonda (ESF) un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitātēs, tādējādi dodot iespēju sākt īstenot nozīmīgus projektus vispārējās, profesionālās un speciālās izglītības iestādēs.

Lasīt vairāk »

Sāks īstenot projektus ESF aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei”

17.11.2009

17. novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) tika parakstītas pirmās astoņas vienošanās ar projektu īstenotājiem par finansējuma saņemšanu Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei” (1.1.1.2.).

Lasīt vairāk »

Parakstīs pirmās vienošanās ESF aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei”

16.11.2009

Otrdien, 17. novembrī, pulksten 14:00 Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA), Vaļņu ielā 1, 4. stāvā, tiks parakstītas pirmās astoņas vienošanās ar projektu īstenotājiem par finansējuma saņemšanu Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei” (1.1.1.2.).

Lasīt vairāk »

Izsludināts konkurss Leonardo da Vinci programmas projektu pieteikumiem

04.11.2009

Eiropas Komisija (EK) ir izsludinājusi konkursu projektu pieteikumiem Mūžizglītības programmā, tostarp ES profesionālās izglītības Leonardo da Vinci programmā, kuru Latvijā administrē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Lasīt vairāk »

Konferencē aktualizē karjeras atbalsta nepieciešamību skolēniem

28.10.2009

Lai aktualizētu jautājumu par karjeras attīstības atbalsta nepieciešamību bērniem un jauniešiem un apkopotu pieredzi karjeras izglītības pasākumu organizēšanā un īstenošanā izglītības iestādēs, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsts skolēniem”. Tā notiks piektdien, 30. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz 15:30 viesnīcā „Rīga” (Aspazijas bulvārī 22, Rīgā).

Lasīt vairāk »

ESF aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei” atkārtotā vērtēšanā apstiprināti 35 projekti

22.10.2009

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izveidotā projektu iesniegumu vērtēšanas komisija, veicot atkārtotu visu 154 projektu iesniegumu vērtēšanu Eiropas Sociālā fonda (ESF) aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei” (1.1.1.2.), 2009. gada 21. oktobrī ieteica apstiprināšanai un VIAA apstiprināja 35 projektus. To vidū ir gan projekti, kas tika apstiprināti iepriekšējā vērtēšanā, gan arī citi projekti. Piecu darba dienu laikā (līdz 2009. gada 28. oktobrim – pasta zīmogs) projektu iesniedzējiem VIAA nosūtīs lēmumus par projektu iesniegumu apstiprināšanu, apstiprināšanu ar nosacījumu vai noraidīšanu.

Lasīt vairāk »

Dižķibele – izaicinājums karjeras speciālistiem

21.09.2009

Laikā, kad par bezdarbniekiem kļūst tūkstošiem cilvēku, ir jādara viss iespējamais, lai bez darba palikušie saprastu, ka ar darba zaudēšanu dzīve nebeidzas un palīdzēt var karjeras konsultants – šāds secinājums izteikts karjeras speciālistu konferencē „E-konsultācijas: Karjeras konsultāciju pieejamības paplašināšana”, kas pagājušajā nedēļā norisinājās Rīgā. Vairāk nekā simt karjeras speciālistu no visas Eiropas apkopoja viedokļus un diskutēja par e-konsultāciju pieejamības paplašināšanas iespējām, mūžizglītības jautājumiem, sociālā atbalsta, jauniešu un nodarbinātības politiku.

Lasīt vairāk »

Īstenos 27 Eiropas Sociālā fonda finansētus projektus jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai

15.09.2009

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir apstiprinājusi 27 projektus atklātas projektu iesniegumu atlases pirmajā kārtā Eiropas Sociālā fonda (ESF) apakšaktivitātē „Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai un jauniešu ar funkcionālajiem traucējumiem integrācijai izglītībā” (1.2.2.4.2.).

Lasīt vairāk »