Diskutēs par karjeras attīstības atbalstu Latvijā

30.11.2010

1. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko konferenci „Karjeras attīstības atbalsts jauniešiem – no politikas līdz īstenošanai”. Politikas veidošanā un īstenošanā iesaistītās puses diskutēs par karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu nepieciešamību, to pieejamību Latvijas jauniešiem, atbalsta sistēmas izveidi un nākotnes attīstības perspektīvām.

Plānots, ka konferencē, kas notiks Rīgas Kongresu namā, K.Valdemāra ielā 5, no pulksten 11:00, piedalīsies vairāk nekā simt izglītības politikas veidotāju, novadu izglītības pārvalžu darbinieku, skolu direktoru vietnieki mācību un audzināšanas darbā, ar nodarbinātību saistīto valsts iestāžu pārstāvji, sociālie partneri un profesionālās asociācijas.

„Tā jau ir kļuvusi par tradīciju – ik rudeni rīkot karjeras attīstības atbalsta politikas veidošanā un īstenošanā iesaistīto pušu tikšanos. Arī šī konference būs lieliska iespēja dažādiem karjeras attīstības procesā iesaistītajiem satikties, dalīties pieredzē, diskutēt par šiem jautājumiem. Pēdējos gados karjeras attīstība saņem arvien jaunus izaicinājumus, ko sekmē gan ekonomiskie, gan sociālie procesi valstī un sabiedrībā. Tāpēc diskutēsim un meklēsim jaunas ierosmes, kā pilnveidot karjeras atbalstu, ko jaunietis saņem skolā un ģimenē, lai tas kļūtu par visas turpmākās dzīves virzītājspēku,” uzsver VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore Aleksandra Joma.

Konferences dalībnieki saņems ne tikai informācijas apkopojumu par pašreizējo situāciju karjeras attīstības atbalsta jomā, bet arī varēs iepazīt Latvijas jaunieša – bezdarbnieka portretējumu, diskutēt par karjeras izglītības un nākamās profesijas izvēli, izvērtēt klases audzinātāja un ģimenes sadarbības veidošanu un diskutēt par citiem saistošiem jautājumiem.

Konferences programma: Euroguidance » Jaunumi

Papildu informācija:

Linda Lietaviete,
Valsts izglītības attīstības aģentūra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67201170
e-pasts: linda.lietaviete@viaa.gov.lv