Izglītības iestādēs notiek studentu ziemas uzņemšana

20.12.2012

Ziemas uzņemšana 2012./2013. akadēmiskajam gadam šobrīd notiek 20 augstskolās un koledžās, kā arī 26 profesionālajās izglītības iestādēs, kur jaunieši var mācīties Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētās programmās. Visa aktuālā informācija par termiņiem un programmām pieejama Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) ceļvedī NIID.LV.

Lasīt vairāk »

Erasmus naktī kļūst skaidrs programmas finansējums

18.12.2012

Erasmus programmas 25.gadadienas noslēgumā, pasākumā Erasmus nakts, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informēja visus klātesošos, ka Eiropas Komisija (EK) ir atrisinājusi 2013.gadam trūkstošā finansējuma jautājumu Erasmus programmai. Līdz ar to visiem studentiem arī nākamajā mācību gadā būs pieejamas stipendijas studijām un praksei Eiropas valstīs.

Lasīt vairāk »

Erasmus nakts noslēdz programmas 25. gadadienas svinības

12.12.2012

Noslēdzot Erasmus 25. jubilejas svinības Latvijā, piektdien, 14. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko neformāli izglītojošu piedzīvojumu spēli „Erasmus nakts”. Tās laikā 100 studentu no 15 augstskolām gūs zināšanas un prasmes, kas ir vērtīgas, piedaloties apmaiņas programmā un uz laiku dodoties dzīvot svešumā.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā piedalījušies ap 9 000 Latvijas skolēnu

03.12.2012

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Karjeras nedēļas pasākumos piecās Latvijas pilsētās iesaistījās vairāk nekā 100 uzņēmumu un mācību iestāžu visā Latvijā, pulcējot ap 9 000 skolēnu. Jaunieši iepazina dažādas profesijas, tikās ar karjeras konsultantiem, piedalījās darbnīcās un konkursos, lai labāk izprastu savas vēlmes un iespējamo nākotnes profesiju.

Lasīt vairāk »

Ventspils skolu jaunieši Karjeras nedēļā iepazīs savu nākotnes profesiju

23.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim Ventspilī notiks Karjeras nedēļa, ko rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem. Visu nedēļu jaunieši dosies ekskursijās uz uzņēmumiem, iepazīs dažādu profesiju ikdienu, pārbaudīs sevi erudīcijas spēlē un tiksies ar karjeras konsultantiem.

Lasīt vairāk »

Valmieras skolu jaunieši Karjeras nedēļā iepazīs savu nākotnes profesiju

23.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim Valmierā notiks Karjeras nedēļa, ko rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem. Visu nedēļu jaunieši iejutīsies dažādās profesijās, uzzinās, kā hobiju iespējams pārvērst par biznesu, pārbaudīs sevi erudīcijas spēlē, apmeklēs uzņēmumus un tiksies ar karjeras konsultantiem un sabiedrībā zināmiem nozaru profesionāļiem.

Lasīt vairāk »

Rēzeknes skolu jaunieši Karjeras nedēļā iepazīs savu nākotnes profesiju

23.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim Rēzeknē notiks Karjeras nedēļa, ko rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem. Visu nedēļu jaunieši iejutīsies dažādas profesijās, uzzinās vairāk par alternatīvo enerģiju un radošajām tehnoloģijām, pārbaudīs sevi erudīcijas spēlē, apmeklēs uzņēmumus un tiksies ar Rēzeknes reģiona uzņēmējiem.

Lasīt vairāk »

Liepājas skolu jaunieši Karjeras nedēļā iepazīs savu nākotnes profesiju

23.11.2012

No 26. līdz 30. novembrim Liepājā notiks Karjeras nedēļa, ko rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām un vietējiem uzņēmumiem. Visu nedēļu jaunieši praktiskās nodarbībās iepazīs dažādas profesijas, pierādīs sevi diskusijās un erudīcijas spēlē, uzzinās, kā publiski uzstāties un atbildēt uz āķīgiem jautājumiem.

Lasīt vairāk »