Izsludina konkursu Erasmus+ projektu pieteikumiem

19.12.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina 2014. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta atbalsta programmā Erasmus+. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, apmācības, jaunatnes vai sporta jomā.

Lasīt vairāk »

26 augstskolās un koledžās notiek ziemas uzņemšana

19.12.2013

Ziemas uzņemšana 2013./2014. akadēmiskajam gadam šobrīd notiek 26 augstskolās un koledžās, gaidot studentus 187 studiju programmās. Visa aktuālā informācija par termiņiem un programmām pieejama Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) izglītības ceļvedī NIID.LV.

Lasīt vairāk »

Aicinām uz preses konferenci Plašākas iespējas izglītībai un jaunatnei Eiropā Erasmus+ programmā

18.12.2013

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina uz preses konferenci 19.decembrī plkst. 11.00, lai informētu par jauno Eiropas Savienības (ES) izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmu Erasmus+.

Lasīt vairāk »

Izsludina 2014. gada Nordplus programmas konkursu

17.12.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, kā arī Horizontālā un Ziemeļvalstu valodu programmā, lai īstenotu sadarbības projektus izglītībā starp Baltijas un Ziemeļvalstīm.

Lasīt vairāk »

Projektu kvalitātes balvu „Spārni 2013” pasniegšana iezīmē pāreju no ES Mūžizglītības programmas uz Erasmus+

13.12.2013

Ceturtdien, 12. decembrī, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pasniedza Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas projektu kvalitātes balvas „Spārni 2013”. Desmit nominācijās par rezultatīvākajiem un ilgtspējīgākajiem tika atzīti skolu, sabiedrisko organizāciju, augstskolas, muzeja, pašvaldības un uzņēmuma īstenotie projekti.

Lasīt vairāk »

Ar ERAF atbalstu turpinās profesionālās izglītības iestāžu infrastruktūras modernizācija

10.12.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 11. decembrī svinīgā pasākumā slēgs vienošanos ar Daugavpils Profesionālo vidusskolu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitātē „Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai” (3.1.1.1.) projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā. Pasākums notiks Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā plkst. 11:00.

Lasīt vairāk »

Profesijupasaule.lv saņem speciālbalvu „Platīna pele 2013” konkursā

06.12.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) interneta vietne Profesijupasaule.lv saņem Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) speciālbalvu Latvijas IKT „Platīna pele 2013" konkursā. Interneta vietne palīdz jauniešiem iepazīt profesiju dažādību, nozaru speciālistu darba ikdienu un izaicinājumus.

Lasīt vairāk »

Ar ERAF atbalstu turpināsies zinātnes un pētniecības attīstība

25.11.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir sākusi slēgt vienošanās par finansējuma piešķiršanu zinātniskajām institūcijām, kuru sagatavotie projekti ir apstiprināti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) aktivitātē „Atbalsts zinātnei un pētniecībai” (2.1.1.1.) projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā.

Lasīt vairāk »