Notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference

09.12.2019

Trešdien, 11. decembrī, notiks Erasmus+ programmas rezultātu izplatīšanas konference Erasmus+ kā rīks izglītības iestāžu internacionalizācijai un izglītības kvalitātes paaugstināšanai, kurā piedalīsies ap 200 pašreizējo, bijušo un potenciālo Erasmus+ projektu īstenotāju no visiem izglītības sektoriem.

Konferencē  Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informēs par Erasmus+ programmas sasniegumiem sešos darbības gados – kopš 2014. gada. Paneļdiskusijā par Erasmus+ nozīmi izglītības iestāžu internacionalizācijas procesā piedalīsies Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes projektu vadītāja Evelīna Balode, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas direktors Andris Priekulis un Latvijas Mākslas akadēmijas prorektors studiju un zinātniskajā darbā Andris Teikmanis.

Pieredzē par Erasmus+ projektu realizēšanu dalīsies programmas iedvesmas personas - Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotājs un projektu vadītājs Edgars Bērziņš un Mālpils novada pašvaldības projektu vadītāja Līvija Mukāne. Ar labās prakses piemēriem iepazīstinās Rīgas izglītības un informatīvi metodiskā centra, Ogres tehnikuma, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Latvijas Universitātes pārstāvji. Dalībniekiem būs arī iespēja uzzināt arī par jaunumiem Erasmus+ programmas 2020. gada konkursā un aktualitātēm periodā no 2021. līdz 2027. gadam. 

Konferencē notiks arī Eiropas Komisijas iniciatīvas “Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē” 2019. gada projektu konkursa laureātu apbalvošana. Atzinības zīmi piešķir novatoriskiem valodu mācīšanas un apguves projektiem.

Konference norisināsies no plkst. 10.00 līdz 16.00 Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1, Rīgā.

Erasmus+ ir Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma.  Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, VIAA nodrošina programmas ieviešanu izglītības un mācību jomā, savukārt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  - jaunatnes jomā.  

Papildu informācija:

Kristīne Keiča
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67785461

Mob.: 25541985
e-pasts: kristine.keica@viaa.gov.lv