Organizācija „Dream! Foundation” aicina uz atklāto semināru par studijām ārvalstīs

08.12.2011

2011.gada 14.decembrī organizācija „Dream! Foundation” (DF) aicina ikvienu topošo studentu apmeklēt kārtējo atklāto bezmaksas semināru par studijām ārzemēs. 

Seminārā laikā DF pārstāvji sīkāk stāstīs, kāpēc būtu vērts doties studēt uz tādām valstītm kā Zviedrija, Dānija un Nīderlande, kādas studiju programmas iespējams tajās apgūt, ar kādām izmaksām būs jārēķinās, kā atrast piemērotāku dzīvošanas vietu, kāds ir pieteikšanās process, u.c. 

Semināra programmā ir paredzēta arī Igaunijas un ASV vieslektoru uzstāšanās. Viņi dalīsies ar savu studiju pieredzi ārzemēs – Dānijā, Zviedrijā un Nīderlandē. Seminārā uzstāsies arī studenti ar savu pieredzi un iespaidiem. 

Laiks: 2011.gada 14.decembrī, plkst. 18:00.

Vieta: Rīgas Ekonomikas augstskolas (Strēlnieku iela 4a) 303. auditorijā,

Seminārs ir bez maksas!

Sakarā ar ierobežoto auditorijas vietu skaitu, aicinām visus interesentus pieteikties organizācijas mājas lapā: www.dreamfoundation.eu.

„Dream! Foundation” starptautiska bezpeļņas organizācija, kas palīdz meklēt risinājumus jauniešiem, kuri sapņo par studijām ārzemēs. Organizācija sadarbojas ar vairāk nekā 60 augstākajām mācību iestādēm 19 pasaules valstīs, kopumā piedāvājot vairāk nekā 3000 studiju programmas angļu valodā.