Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras konsultantu maģistra studijām – 10. Teorija – prakse – attīstība”

30.11.2017

Aicinām piedalīties konferencē “Karjeras konsultantu maģistra studijām – 10. Teorija – prakse – attīstība”, kas notiks 2017. gada 8. decembrī viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija, lai atskatītos uz paveikto un kopā iezīmēt nākotnes attīstības virzienus. 

Ir pagājuši 10 gadi, kopš savu darbību uzsāka ESF KIPNIS (Eiropas Savienības struktūrfondu projekts "Karjeras izglītības programmu nodrošinājums izglītības sistēmā") projekta ietvaros veidotā maģistrantūras studiju programma “Karjeras konsultants”. Šajā laikā ir aizstāvēti teju 300 maģistra darbi par plašu tematu spektru. Euroguidance programma aicina atzīmēt šo būtisko laika nogriezni.

Norises vieta: viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55, Rīgā
Laiks: 2017. gada 8. decembris no plkst. 11.00 līdz 16.00

  • Darba kārtība: ?d=KK_Mg_10_Programma_labots.pdf

Lai reģistrētos pasākumam, lūgums, aizpildīt tiešsaistes reģistrācijas formu līdz 5. decembrim.

Konferenci organizē Valsts izglītības attīstības aģentūras Euroguidance programma sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Daugavpils Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar Initu Soiku, e-pasts: Inita.Soika@llu.lv  vai Martu Rubīnu, e-pasts: marta.rubina@viaa.gov.lv.