VIAA piedalīsies izstādē “Starptautiskās izglītības dienas”

20.03.2018

Sestdien, 24. martā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā notiks specializētā izstāde “Starptautiskās izglītības dienas”, kurā piedalīsies arī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), piedāvājot informāciju par studiju iespējām Eiropā, tai skaitā Latvijā, kā arī par alternatīvu pilna laika studijām ārvalstīs – Erasmus+ mobilitāti. Savukārt tiem, kam vēl nav skaidrs studiju virziens, VIAA Euroguidance konsultanti piedāvās izsvērta lēmuma pieņemšanai noderīgus materiālus.

Vairāk nekā 80 dalībnieku izstādē prezentēs dažādas mācību iespējas vairāk nekā 100 mācību iestādēs dažādās pasaules valstīs.Izstādē varēs uzzināt par mācību piedāvājumiem ārvalstu universitātēs un biznesa skolās, privātās un valsts vidusskolās un profesionālajās koledžās, valodu nometnēs skolēniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem un starptautiskajās angļu valodas skolās jauniešiem un pieaugušajiem.

Izstāde ir unikāla iespēja iegūt informāciju no pasaulē slavenu izglītības iestāžu pārstāvjiem, un daudzas mācību iestādes pārstāv viņu vadītāji un vadošie speciālisti. Izstādes dalībnieku ģeogrāfija ir patiešām iespaidīga - izglītības iestādes no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Portugāles, Kipras, Ķīnas, Nīderlandes, Spānijas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Itālijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.

Izglītības iestādes piedāvās visdažādākās programmas jebkuram vecumam un dažādiem mērķiem: vidējā un profesionālā izglītība, bakalaura un maģistra programmas, MBA, tālmācības iespējas, dažādi angļu valodas kursi Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Kanādā un citās valstīs, kā arī labākās izvēles iespējas vasaras brīvlaikam ārzemēs.

Izstādē varēs satikt tādas izglītības iestādes kā vienu no Lielbritānijas labākajām universitātēm - University of Glasgow; vienu no pasaules labākajām biznesa skolām - IE Business School; slaveno itāļu modes skolu – Polimoda, kas atzīta par Nr. 1 Itālijā un Nr. 8 pasaulē; labāko angļu valodas skolu no Anglijas - Wimbledon School of English; britu privātskolu reitingu līderes - Bromsgrove School un citas augsta līmeņa izglītības iestādes.

Izstāde Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā, Elizabetes ielā 55, Rīgā, būs atvērta 24. martā no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja bez maksas. Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts: www.balticcouncil.lv