Atvērta reģistrācija Starptautiskās Karjeras atbalsta asociācijas konferencei Rīgā

19.02.2020

Starptautiskā Karjeras atbalsta asociācija (IAEVG) sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) šī gada 20. - 22. oktobrī Rīgā rīko zinātniski praktisku konferenci, lai izceltu karjeras atbalsta nozīmi izglītības, indivīda un tautsaimniecības attīstībā, kā arī veicinātu karjeras atbalsta jomas attīstību kopumā.

Trīs konferences dienās karjeras speciālistiem būs iespēja paplašināt savu redzesloku, smelties idejas un metodes sava darba pilnveidošanai, kā arī iedvesmoties nozares attīstībai. Konferencē uzstāsies vadošie karjeras atbalsta eksperti no visas pasaules. Ar provizorisko konferences programmu var iepazīties šeit. Konferences darba valoda – angļu, galvenajiem runātājiem būs nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu.

Konferencē aicināti piedalīties karjeras atbalsta speciālisti – dažādu nozaru karjeras konsultanti, organizāciju psihologi, personāla speciālisti, izaugsmes treneri, politikas veidotāji, pētnieki, mācībspēki un citi jomas speciālisti. Reģistrēties konferencei iespējams, aizpildot reģistrācijas formu. Agrā reģistrācija par pazeminātu dalības maksu pieejama līdz 31. martam. Lai pieteiktu referātu vai darbnīcu, dalībniekiem līdz 15. aprīlim jāiesniedz pieteikums pēc noteikta parauga. Sīkāka informācija par dokumentu iesniegšanu pieejama konferences mājaslapā.

Starptautiskā Karjeras atbalsta asociācija apvieno karjeras atbalsta jomas speciālistus no visas pasaules. Asociācijas sadarbības partneris Latvijā ir VIAA, kas šogad konkursā ir ieguvusi tiesības organizēt gadskārtējo starptautisko konferenci ar programmas Euroguidance un Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas atbalstu.