VIAA karjeras atbalsta projekts iekļuvis EK konkursa finālā

10.10.2020

Notiek balsošana par VIAA ES fondu projektu

No 10. oktobra līdz 10. novembrim notiks balsojums par labāko Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu Eiropas Komisijas (EK) rīkotajā konkursā “Profesionālās izglītības izcilības balva”, kura finālā kopā ar projektiem no citām Eiropas Savienības valstīm ir nokļuvis arī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotais projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Lai sasniegtu augstāku vērtējumu un uzvarētu konkursā, aicinām balsot par projektu EK mājaslapā.

Lasīt vairāk »

Skolēniem pieejamas video lekcijas par karjeras izvēli un tās izaugsmi

28.05.2020

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) Informācijas un karjeras departamenta pārstāvji ir izveidojuši piecas video lekcijas, lai ārkārtējās situācijas apstākļos attālināti sniegtu nepieciešamo atbalstu topošajiem absolventiem, viņu vecākiem, kā arī karjeras konsultantiem un citiem speciālistiem, kuri strādā ar skolēniem un jauniešiem. 

Lasīt vairāk »

Diskutē par pedagoga karjeras konsultanta lomu pilnveidotajā mācību saturā

13.02.2020

Šodien Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA) notiek seminārs par pedagoga karjeras konsultanta lomu pilnveidotajā mācību saturā un pieejā, lai, sākot ar 2020./2021. mācību gadu, Latvijas skolās īstenotu aktivitātes, kas nodrošina karjeras izglītības iekļaušanu pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanā un nodrošinātu individualizētu pieeju katra skolēna karjeras attīstīšanai.

Lasīt vairāk »