VIAA projekta pedagogi karjeras konsultanti piedalās supervīzijās

26.11.2018

Sākot ar 2018. gada novembri, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē semināru-supervīziju ciklu ESF projekta pedagogiem karjeras konsultantiem “Pieredze un analīze karjeras attīstības atbalsta īstenošanas procesā izglītības iestādē”.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā piedalījušies vairāk nekā 114 tūkstoši bērnu un jauniešu

19.10.2018

47 Latvijas pilsētās un novados noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) iniciatīva - Karjeras nedēļa, kuras laikā vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs un ārpus tām notika vairāk kā 140 interaktīvi, izglītojoši un daudzveidīgi pasākumi, kurus apmeklēja vairāk nekā 114 tūkstoši bērnu un jauniešu.

Lasīt vairāk »

Sākas Karjeras nedēļa 47 Latvijas pašvaldībās

08.10.2018

No 8. līdz 12. oktobrim 47 Latvijas pilsētās un novados notiek Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā notiek diskusijas vidusskolēniem ar dažādu profesiju pārstāvjiem, savukārt pie pamatskolu jauniešiem dodas improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību.

Lasīt vairāk »

VIAA festivālā LAMPA diskutēs par karjeras izglītību, nākotnes līderiem un Erasmus+

14.06.2018

No 29. līdz 30. jūnijam Cēsu pils parkā notiks sarunu festivāls LAMPA, kurā piedalīsies arī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA), organizējot izzinošu diskusiju par karjeras izglītību un līdzdarbojoties Valsts kancelejas sarunā par nākotnes līderiem. Tikmēr biedrības Avantis brokastīs ar Eiropas Savienību un NVO ātrajā randiņā varēs iepazīties ar jauniešu iespējām programmā Erasmus+

Lasīt vairāk »

Notiek papildizglītības kursi par efektīvu karjeras attīstības atbalsta sistēmu

04.06.2018

2018. gada 4. jūnijā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centru uzsāk pedagogu karjeras konsultantu un citu karjeras atbalstā iesaistīto speciālistu papildizglītības klātienes nodarbību īstenošanu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programmā Efektīva karjeras attīstības atbalsta sistēma izglītības iestādē.

Lasīt vairāk »