Karjeras nedēļas vides instalācijā simboliski atvērs profesijas durvis

01.10.2015

Ieskandinot oktobra vidū gaidāmo Karjeras nedēļu, septiņu dažādu profesiju pārstāvji simboliski atvērs durvis uz profesiju pasauli vides instalācijā, kuras atklāšana notiks 6. oktobrī plkst. 11:00 Vecrīgā, Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā.

Vides instalācija iedzīvinās šīgada Karjeras nedēļas vadmotīvu “Atver profesijas durvis!”, un tās atklāšanas pasākumā piedalīsies dažādās jomās atzīti profesionāļi:

  • Liene Zemīte, kafejnīcas Lapsas māja īpašniece un konditore;
  • Inese Čakstiņa, Latvijas Universitātes molekulārbioloģe;
  • Anda Čakša, ārste un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītāja;
  • Natālija Jansone, modes dizainere;
  • Edgars Štrauss, grupas uzņēmuma SIA RBSSKALS Būvvadība valdes priekšsēdētājs;
  • Arnis Hofmanis, kaprālis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs (ūdenslīdējs);
  • Maksims Jegorovs, informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvia vadītājs.

Pasākumā īpaši aicinām piedalīties skolēnus!


Par Karjeras nedēļu 2015

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Tāpat jaunieši var piedalīties radošajās darbnīcās un konkursos, kā arī laimēt balvas. Karjeras nedēļa būs veltīta nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā.

Karjeras nedēļu no 12. līdz 16. oktobrim organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros.

Šogad Karjeras nedēļa norisināsies vienlaikus 19 Latvijas pilsētās un novados: Rīgā, Cēsīs, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Rojā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Alūksnē, Saldū, Ogrē, Lielvārdē, Talsos, Dagdā un Preiļos.

Pasākumu programma šajās pilsētās un novados pieejama interneta vietnē www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela