Karjeras nedēļā visā Latvijā piedalījušies 140 tūkstoši bērnu un jauniešu

24.10.2016

Divdesmit piecās Latvijas pilsētās un novados noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) iniciatīva - Karjeras nedēļa, kuras tēma šogad bija “ES BŪŠU darba tirgū”. Visā Latvijā notika vairāk nekā 4500 pasākumu, kurus kopumā apmeklēja vairāk nekā 140 tūkstoši bērnu un jauniešu, ļaujot iepazīt mūsdienu darba tirgu, tā noteikumus, profesijas un pieprasījumu. 

Lasīt vairāk »

25 Latvijas pilsētās un novados sākas Karjeras nedēļas pasākumi

10.10.2016

Aktualizējot savlaicīgas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā, šodien 25 Latvijas pilsētās un novados sākas ikgadējais pasākumu cikls Karjeras nedēļa. Iedziļinoties šī gada tēmā “ES BŪŠU darba tirgū”, jaunieši varēs tuvāk iepazīt Latvijas darba vidi, tās noteikumus, profesijas un to pieprasījumu.

Lasīt vairāk »

Karjeras nedēļā visā Latvijā jaunieši varēs iepazīt darba tirgu

03.10.2016

No 10. līdz 14. oktobrim 25 Latvijas pilsētās un novados notiks Karjeras nedēļa. Tās tēma šogad ir “ES BŪŠU darba tirgū”, aicinot jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu, tā prasības un daudzveidīgo piedāvājumu. Pirmo reizi Karjeras nedēļa notiks arī Līvānos, Bauskā, Limbažos, Smiltenē un Olainē.

Lasīt vairāk »