Aicinām apmeklēt starptautiskās izglītības izstādi Rīgā

09.10.2018

Sestdien, 13. oktobrī, Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā notiks specializētā izglītības izstāde "Starptautiskās izglītības dienas" (Days of International Education), kurā piedalās arī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance pārstāvji. Izstādes dalībnieki prezentēs dažādas mācību iespējas vairāk nekā 100 mācību iestādēs dažādās pasaules valstīs. 

Specializētā izglītības izstādē piedalīsies ārvalstu universitātes un biznesa skolas, privātas un valsts vidusskolas un profesionālās koledžas, valodu nometnes skolēniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem un starptautiskajās angļu valodas skolās jauniešiem un pieaugušajiem.Izstāde ir unikāla iespēja iegūt informāciju no pasaulē slavenu izglītības iestāžu pārstāvjiem klātienē. Daudzas mācību iestādes pārstāv to vadītāji un vadošie speciālisti. Izstādes dalībnieku ģeogrāfija ir plaša – mācību iestādes no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Ķīnas, Nīderlandes, Šveices, ASV, Kanādas, Krievijas, Bulgārijas, Vācijas un citām valstīm.   

Izglītības iestādes piedāvās visdažādākās programmas jebkuram vecumam un dažādiem mērķiem: vidējā un profesionālā izglītība, bakalaura un maģistra programmas, MBA, tālmācības iespējas, dažādi angļu valodas kursi Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Kanādā un citās valstīs, kā arī labākās izvēles iespējas vasaras brīvlaikam ārzemēs. Izstādes laikā Meridian Group speciālisti, kuru vidū ir ārvalstu universitāšu, skolu un koledžu absolventi  sniegs jums praktiskus padomus par mācībām ārzemēs, informēs par uzņemšanas procesu ārvalstu skolās, koledžās un universitātēs, angļu valodas kursiem Rīgā un Ventspilī, skolēnu vasaras programmām, ieskaitot vasaras grupu braucienus uz Lielbritāniju, Portugāli, ASV, Maltu un citām valstīm.

Savukārt Baltic Council for International Education prezentēs starptautiskos eksāmenus un testus Latvijā (IELTS, Cambridge English, Aptis), iestāšanās testus Lielbritānijas privātajās skolās (BUSSATS, Ukiset), kā arī sniegs informāciju par studentu kredītiem, stipendijām, īpašajiem piedāvājumiem un bezmaksas izglītības iespējām.

Izstādes ietvaros notiks dažādi semināri un prezentācijas ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvju piedalīšanos. Izstāde "Starptautiskās izglītības dienas" ir iemantojusi popularitāti tūkstošiem skolēnu un viņu vecāku, studentu un pieaugušo vidū. Arvien vairāk biznesa pārstāvju atzīst šo izstādi par teicamu platformu korporatīvo mācību līgumu noslēgšanai. 

Izstādi atzīst simtiem izglītības iestāžu visā pasaulē, un šodien tā ir viena no lielākajām specializētajām izglītības izstādēm visā Eiropā. Kur citur vēl var satikt tādas izglītības iestādes kā Nīderlandes top universitātes University of Amsterdam, Tilburg University; britu universitātes University of Leeds, Swansea University un Falmouth University; privātās vidusskolas Clifton College, Kingswood un LVS Ascot, kā arī zināmas mācību iestādes no citām valstīm.  

Izstādi rīko Baltic Council for International Education sadarbībā ar vadošo izglītības aģentūru Meridian Group.

Izstāde būs atvērta sestdien, 13. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00. un ieeja ir bez maksas. 

Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts pieejams Baltic Council mājaslapā