Turmāk karjeras jaunumiem seko sociālo tīklu kontos "Tavai karjerai"

12.07.2019

Sākot ar 2019. gada jūliju, Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālā tīkla Facebook lapai “Karjeras nedēļa” un Twitter kontam “NIID.LV” būs jauns nosaukums – “Tavai karjerai”, lai sekotājiem vienuviet būtu iespēja saņemt informāciju par karjeras atbalsta jautājumiem, izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī būtu iespēja iepazīt profesiju daudzveidību.

Sociālo tīklu konti “Tavai karjerai” būs saistoši jauniešiem, kuri plāno savu karjeru vai vēlas saņemt informāciju par mācību un citām ar karjeru saistītām iespējām. Lapa būs noderīga arī karjeras specialistiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un sniedz viņiem karjeras atbalstu. Sociālo tīklu kontos “Tavai karjerai” plānots publicēt informāciju par izglītības iespējām, tai skaitā par portālā www.NIID.lv un www.profesijupasaule.lv pieejamo informāciju un citiem pasākumiem, kas palīdz plānot karjeru un attīstīt prasmes. Abos sociālo tīklu kontos varēs sekot līdzi arī Karjeras nedēļas aktualitātēm, kura notiks šī gada oktobrī.

Sociālo tīklu lapas “Tavai karjerai” adrese Facebook ir @TavaiKarjerai, savukārt Twitter to var atrast adresē @TavaiKarjerai.