Aicinām apmeklēt meža nozares seminārus

15.10.2019

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedru -  asociāciju “Latvijas Mēbeles” no 2019. gada 31. oktobra uzsāk šī mācību gada nozaru semināru ciklu “Koks ir labs”, kurā interesentus iepazīstinās ar mežsaimniecības un kokapstrādes nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegs informāciju par darba un prakses vietām, darba tirgus prasībām un profesionālās izglītības apguves iespējām.

Semināros izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem, mācību priekšmetu skolotājiem un 8.-9. klašu skolēniem būs iespēja iepazīt aktuālo meža nozari, apmeklēt koka izstrādājumu izstādi, tikties ar nozares ekspertiem, iepazīt izglītības apguves iespējas un savām acīm redzēt, kā notiek koka apstrāde un ražošanas process. 

Meža nozarei veltītie semināri notiks visa mācību gada laikā Rīgā, Skaistkalnes ielā 1 no plkst. 11.00 – 16.00, un tiem iespējams reģistrēties tiešsaistē. Nākamais seminārs notiks 2020. gada 15. janvārī, un tā programma pieejama šeit: ?d=seminars_mezsaimniecibas_nozare_Riga_15.01.pdf

Papildu informācija

Ināra Punkstiņa
VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta
Karjeras atbalsta nodaļas vadītāja
Tālrunis 67785425
E-pasts: inara.punkstina@viaa.gov.lv