Sākusies pieteikumu iesniegšana Nordplus Jauniešu un Pieaugušo izglītības programmu sagatavošanas vizītēm

22.08.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu izglītības un Nordplus Pieaugušo izglītības programmās.

Nordplus Jauniešu un Pieaugušo izglītības programmās sagatavošanas vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta plānošanu. Vizīšu laikā ir iespēja ar sadarbības partneriem vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un strādāt pie projekta iesnieguma sagatavošanas.

Visi sagatavošanas vizīšu projektu pieteikumi jāiesniedz, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās sistēmu Espresso no 2014. gada 20. augusta līdz 2014. gada 1. oktobrim ieskaitot.

2014. gada 16. septembrī VIAA rīkos informatīvu semināru par sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanu. Vairāk informācijas par semināru atradīsiet VIAA mājaslapas sadaļā Nordplus Semināri.

  • Pieteikšanās semināram ir noslēgusies.

Plašāka informācija angļu valodā ir pieejama Nordplus programmas oficiālajā mājaslapā un latviešu valodā VIAA mājaslapā. Partneru meklēšanai pieejama datu bāze.

Konsultācijas par Jauniešu izglītības programmu: Ina Ansone, tālr. 67358454, e-pasts: ina.ansone@viaa.gov.lv.

Konsultācijas par Pieaugušo izglītības programmu: Liene Gailīte, tālr.67785424, vai e-pastu: liene.gailite@viaa.gov.lv


Nordplus programma Latvijā darbojas kopš 2008. gada, un Latvijā programmas informācijas biroja funkcijas pilda VIAA.