Ir sagatavots paziņojums par Covid-19 Nordplus projektu īstenotājiem

04.03.2020

Ņemot vērā jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību un konstatētos saslimšanas gadījumus ne tikai Āzijas, bet šobrīd arī Eiropas valstīs, Nordplus programmas galvenie administratori sagatavojuši paziņojumu projektu īstenotājiem saistībā ar vīrusu, kurā aicina projektu īstenotājus sekot līdzi situācijas attīstībai projektos iesaistītajās valstīs un reģionos, kā arī pieņemot lēmumus par projektu aktivitātēm ārzemēs, aicina sazināties ar Nordplus koordinatoriem VIAA.

Gadījumos, ja projekta partneri Covid-19 risku dēļ nolemj plānotos starptautiskos pasākumus atcelt, programmas administratori informē, ka jau veiktās izmaksas (biļetes, viesnīcu rezervācija) var tikt attiecinātas. Par visām paredzamajām izmaiņām projekta īstenošanā nekavējoties jāinformē attiecīgās apakšprogrammas galvenais administrators.

Pilns paziņojuma teksts publicēts Nordplus oficiālajā mājaslapā

Pasaulē un Eiropā strauji mainās Covid-19 infekcijas skarto teritoriju saraksts. Lūdzam sekot līdzi situācijas attīstībai: Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra informāciju un Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, kā arī iepazīties ar ceļojuma brīdinājumiem Ārlietu ministrijas mājaslapā

Atgādinām! Lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā, aicinām projektu dalībniekus, kuri atgriezušies no infekcijas skartajām valstīm, apzinīgi un godprātīgi ievērot 14 dienu pašizolāciju mājās, savukārt visiem pārējiem maksimāli rūpīgi veikt higiēnas un profilakses pasākumus.