Nordplus projektu īstenotājus aicina izmantot digitālos risinājumus

18.03.2020

Norplus
Covid
VIAA

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Ziemeļeiropas un Baltijas valstīs un ar to saistītos pārvietošanās ierobežojumus, Nordplus programmas galvenie administratori un Ziemeļvalstu ministru padome aicina projektu īstenotājus izmantot digitālos risinājumus projektu īstenošanā Covid-19 pandēmijas laikā.

Vienlaikus par Nordplus programmu atbildīgās institūcijas vērš uzmanību, ka līdz 2020. gada jūnija beigām notiekošajos projektos mobilitāti un citas starptautiskās aktivitātes iespējams aizstāt ar digitālo mobilitāti un tiešsaistes sanāksmēm. Mobilitātēm un ārzemju braucieniem paredzētos finanšu līdzekļus var izmantottiešsaistes tehniskajam nodrošinājumam un dalībnieku apmācībai. Sazinoties ar attiecīgās apakšprogrammas galveno administratoru, ir iespējams arī pagarināt projekta īstenošanas periodu.

Pilns Nordplus galveno administratoru 17. martā sagatavotā paziņojuma teksts lasāms Nordplus oficiālajā mājaslapā.

Papildu paziņojums un rīcības instrukcija sagatavota arī Nordplus jauniešu projektu īstenotājiem. Paziņojums pieejams Nordplus Jauniešu programmas galvenā administratora - Zviedrijas augstākās izglītības padomes mājaslapā.