Apstiprināti 4 Latvijas iesniedzēju sagatavošanas vizīšu projekti

05.11.2020

Nordplus sagatavosanas vizisu konkurss nosledzies

Noslēdzies Nordplus 2020. gada iesniedzēju sagatavošanās vizīšu konkurss, kurā līdz 2020. gada 1. oktobrim bija iespējams iesniegt pieteikumus sagatavošanas vizītēm Nordplus Jauniešu, Pieaugušo izglītības un Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammās.

Kopējais pieteikumu skaits  no visām Nordplus dalībvalstīm jauniešu apakšprogrammā bija 17 pieteikumi, no kuriem atbalstīti 15 pieteikumi. Savukārt pieaugušo izglītības apakšprogrammā bija iesniegts 21 pieteikums, no kuriem atbalstīti 8 pieteikumi. Ziemeļvalstu valodu apakšprogrammā bija iesniegti 4 pieteikumi, finansējums piešķirts visiem.

Latvijas organizācijas iesniedza 3 pieteikumus jauniešu apakšprogrammā, no kuriem atbalstīti visi 3 pieteikumi, kā arī 5 pieteikumus pieaugušo izglītības apakšprogrammā, no kuriem atbalstu saņēmis 1 pieteikums.

Sagatavošanas vizītes paredzētas, lai tiktos ar potenciālajiem projektu partneriem un uzsāktu projekta plānošanu. Vizīšu laikā sadarbības partneriem ir iespēja vienoties par atbildību sadalīšanu plānotajā projektā un kopīgi strādāt pie projekta iesnieguma sagatavošanas. Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas izraisītos ierobežojumus, sagatavošanas vizītes iespējams īstenot 2021. gada laikā, tādējādi radot iespēju sagatavot Nordplus projektu pieteikumus 2022. gada projektu konkursam.