Nordplus programmā iesniegti 56 projektu pieteikumi

02.02.2021

mapes ar vdokumentiem uz galda

Ziemeļvalstu Ministru padomes Nordplus projektu konkursā 2021. gadam Latvijas izglītības iestādes, organizācijas un uzņēmumi iesnieguši 56 projektu pieteikumus piecās Nordplus apakšprogrammās. Kopumā no visām 8 Nordplus programmas dalībvalstīm iesniegts 331 projektu pieteikums, tādējādi Latvijas organizācijas iesniegušas 16,92% no visiem 2021. gada projektu pieteikumiem. Procentuāli Latvijas iesniedzēju aktivitāte 2021. gadā ir līdzīga, kā 2020. gadā, kad no visiem projektu pieteikumiem tā bija 17,4%.

Lasīt vairāk »

Dzīvesstāstu pētnieku sadarbība pieaugušo izglītībai

12.01.2021

LMVPA Dzivesstasts pieredze Nordplus

2020. gadā noslēdzās triju gadu Nordplus sadarbības projekts “No pagātnes uz tagadni: migrācija un integrācija dzīvesstāstu pētnieku sadarbībā”(“From past to present: Migration and integration through the life story network”), kuru īstenoja partneri no četrām valstīmLatvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Norvēģijas. Jaunais projekts pavēra iespēju pārbaudīt un attīstīt tālāk metodiskās vadlīnijas dzīvesstāstu iekļaušanā pieaugušo izglītības praksē.

Lasīt vairāk »

Notiks tiešsaistes konsultācijas par Nordplus pieteikumu aizpildīšanu

05.01.2021

Notiks Nordplus tiessaistes konsultacijas par konkursu

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 2021. gada 15. janvārī rīko projektu pieteikumu sagatavošanas konsultācijas izglītības iestāžu un organizāciju pārstāvjiem, kuri plāno iesniegt pieteikumus Nordplus apakšprogrammās "Jauniešu izglītība" un "Pieaugušo izglītība". Konsultācijās būs iespēja uzzināt par Nordplus projektu pieteikumu iesniegšanas nosacījumiem un pieteikumu aizpildīšanas prasībām Espresso sistēmā.

Lasīt vairāk »