Baltijas lepnumi jeb Nordplus klašu apmaiņas projekts

06.12.2019

2018./2019. mācību gadā Stalbes pamatskola kā projekta koordinators realizēja Nordplus skolu apmaiņas projektu „Historical, cultural and natural heritage is what we are proud of” („Vēstures, kultūras un dabas objekti ir tas, ar ko mēs lepojamies”). Projekts tapa sadarbībā ar partneri no Lietuvas - Seiriju Antano Zmuidzinaviciaus ģimnāziju.

Lasīt vairāk »

Aglonas vidusskola iepazīst kaimiņvalsts izglītības sistēmu un kultūru

21.11.2019

2018./2019. mācību gadā Aglonas vidusskola realizēja Nordplus Jauniešu izglītības programmas projektu „To get to know each oher” sadarbībā ar partneri no Lietuvas – Alantas ģimnāziju. Projekta laikā notika apmaiņas vizītes skolēnu grupām un divas vizītes skolu pedagoģiskajiem darbiniekiem, kurās gan skolēni, gan pedagogi iepazinās ar projekta dalībvalstu izglītības sistēmām, dabu, apkārtējo vidi, kultūras, vēstures objektiem un tradīcijām. Šis Aglonas vidusskolai bija pirmais starptautiskais projekts, tāpēc gan skolēni, gan skolotāji bija gatavi jaunam izaicinājumam un iespējām.

Lasīt vairāk »

Baltijas reģiona skolotāji dalās pieredzē par daudzvalodību izglītībā

14.03.2019

Valmieras 2. vidusskolā sadarbībā ar četriem Baltijas valstu partneriem no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Somijas laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2018. gada septembrim īstenoja Nordplus Jauniešu izglītības programmas projektu „Daudzvalodu pasaule - kompetenču apguve un uzlabošana, izmantojot valodu un karjeras izglītību” (Multilingual World - VECTOR to improve competencies through language and career education), kurā apmainījās ar pieredzi daudzvalodības izglītībā un apkopoja un izstrādāja jaunus metodiskos līdzekļus.

Lasīt vairāk »