Aicina pieteikties semināriem par sagatavošanas vizītēm

11.11.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 14. un 25. novembrī rīko informatīvus seminārus par pieteikšanos sagatavošanas vizītēm EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta ietvaros.

Lasīt vairāk »

Izsludina konkursu sagatavošanās vizītēm

11.11.2013

Latvijas zinātniskās institūcijas, akreditētas augstākās izglītības iestādes un koledžas var iegūt finansējumu sagatavošanās vizītēm, piedaloties Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentu programmas „Pētniecība un Stipendijas” atklātajā konkursā.

Lasīt vairāk »

Atklāta programma „Stipendiju un Latvijas-Norvēģijas pētniecības atbalsta fonda un stipendiju programma”

30.04.2013

2013.gada 26.aprīlī notika Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas LV05 „Stipendiju un Latvijas-Norvēģijas pētniecības atbalsta fonda un stipendiju programma” atklāšanas pasākums, kurā bija iespējams uzzināt par programmā plānoto atbalstu visu augstākās izglītības līmeņu studentiem, mācībspēkiem, augstskolu darbiniekiem, kā arī par atbalstu pētniecībai.

Lasīt vairāk »

Var iepazīties ar EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta konferences materiāliem

29.04.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājas lapas sadaļā EEZ un Norvēģijas finanšu instruments » Semināri ir ievietotas prezentācijas un fotogrāfijas no 26. aprīlī notikušās Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas "Stipendiju un Norvēģijas-Latvijas pētniecības atbalsta fonds un stipendiju programma" konferences.

Lasīt vairāk »

Aicinām konferencē iepazīt EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta piedāvātās pētniecības un stipendiju iespējas

21.04.2013

2013.gada 26.aprīlī Rīgā, viesnīcā „Tallink” notiks Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas "Stipendiju un Norvēģijas-Latvijas pētniecības atbalsta fonds un stipendiju programma" atklāšanas konference.

Lasīt vairāk »

Aicina iesniegt projektus Šveices un Austrumeiropas zinātniskās sadarbības programmā

12.04.2013

Šveices Nacionālais zinātnes fonds (The Swiss National Science Foundation) un Šveices Attīstības un sadarbības aģentūra (Swiss Agency for Development and Cooperation) aicina iesniegt projektus zinātniskās sadarbības programmā starp Austrumeiropu un Šveici.

Lasīt vairāk »

Turpmāk seko VIAA aktualitātēm arī sociālajā tīklā Twitter

05.02.2013

No 4.februāra Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir pievienojusies sociālā tīkla Twitter lietotāju ģimenei. Turpmāk visi interesenti aģentūras jaunumiem un aktualitātēm varēs sekot līdzi arī @VIAA_LV.

Lasīt vairāk »