Pētniecības un stipendiju projektu ieviesēji saņems līdz 5000 eiro idejas īstenošanai

01.12.2016

Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas „Pētniecība un stipendijas” projektu ieviesēji varēs pieteikties līdz 5000 eiro atbalstam viena pasākuma īstenošanai.

Lasīt vairāk »

Izvērtēs paveikto EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta pētniecības un stipendiju programmā

13.10.2016

Pirmdien, 17. oktobrī, norisināsies Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta pētījumu un stipendiju programmas vidusposma rezultātu izvērtēšanas konference. Augstākās izglītības iestāžu un pētniecības institūtu pārstāvji no Latvijas un Norvēģijas tajā iepazīstinās ar paveikto.

Lasīt vairāk »

Publicēts video par EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu ieguldījumu

21.06.2016

Videomateriālā apskata Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) programmas “Pētniecība un stipendijas” ieguldījumu pētniecības projektos sociālās, humanitārās zinātnes un sabiedrības veselības jomās Latvijā un sadarbības institūcijās Norvēģijā, kā arī stipendiju projektus un to sadarbības institūcijas Norvēģijā, Islandē un Lihtenšteinā.

Lasīt vairāk »

Pieejama interaktīva programmas "Pētniecība un stipendijas" projektu karte

22.01.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra izveidojusi Eiropas Ekonomikas zonas  finanšu instrumenta (EEZ FI) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) programmas "Pētniecība un stipendijas" projektu karti, kas attēlo programmas ietvaros atbalstītos projektus un to gaitu.

Lasīt vairāk »