Baltijas pētniecības programmas 3. konkursā saņemts 81 pieteikums no Latvijas

20.10.2020

Baltijas petniecības programmas 3. konkursa sanemts 81 pieteikums

2020. gada 19. oktobrī ir noslēgusies starptautiskās sadarbības projektu pieteikumu iesniegšana Baltijas pētniecības programmas 3. konkursam Latvijā. Tajā saņemts 81 pieteikums no 23 Latvijas pētniecības organizācijām. Kā projektu partneri plānotas 28 pētniecības organizācijas no Norvēģijas, 11 no Igaunijas, 17 no Lietuvas, 5 no Islandes, kā arī viena no Lihtenšteinas.

Lasīt vairāk »

Veikti grozījumi Baltijas pētniecības programmas 3. projektu konkursa nolikumā

17.09.2020

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē par Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas (EEZ/N) finanšu instrumenta Baltijas pētniecības programmas 3. konkursa projektu iesniegumu atlases nolikuma 2. pielikumā “Vadlīnijas projektu iesniegumu iesniedzējiem” veiktajiem tehniskajiem grozījumiem.

Lasīt vairāk »

Pieejams ieraksts un prezentācijas no Baltijas Pētniecības programmas atklāšanas pasākuma

28.08.2020

Pieejamas prezentācijaspirmās un otrās daļas ieraksts no Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotā 2020. gadā 26. augusta Baltijas Pētniecības programmas trešā konkursa atklāšanas pasākuma Latvijā.

Lasīt vairāk »

Rīkos papildu vebināru Baltijas Pētniecības programmas konkursa projektu iesniedzējiem

27.08.2020

2020. gada 2. septembrī no plkst. 10.00 līdz 12.30 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko informatīvu vebināru latviešu valodā potenciālajiem projektu iesniegumu sagatavotājiem par Baltijas Pētniecības programmas trešo konkursu Latvijā.

Lasīt vairāk »

Tiešsaistē informē par Baltijas Pētniecības programmas konkursu Latvijā

25.08.2020

2020. gada 26. augustā Valsts izglītības un attīstības aģentūra (VIAA) un Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas (EEZ/N) grantu Baltijas pētniecības programmas trešā konkursa atklāšanas pasākumu Latvijā, lai iepazīstinātu vairāk nekā 300 potenciālos projektu iesniegumu iesniedzējus ar konkursa prasībām.

Lasīt vairāk »

Daugavpilī attīstīs inovāciju centru STEM zinātnes jomās

13.08.2020

2020. gada 14. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) direktore Dita Traidās un Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs parakstīja līgumu par Norvēģijas grantu projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” īstenošanu.

Lasīt vairāk »

Ar Norvēģijas grantu atbalstu Cēsīs veidos Kosmosa izziņas centru

10.08.2020

Šodien, 2020. gada 10. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūras direktore Dita Traidās un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs parakstīja līgumu par Norvēģijas grantu projekta “Inovācijas centra izveidošana Cēsīs” īstenošanu Kosmosa izziņas centra izveidei skolēniem, skolotājiem un pirmskolas vecuma bērniem ar vecākiem, kā arī sabiedrībai kopumā, lai radītu interaktīvu un atraktīvu vidi STEM zinātņu jomu izzināšanai.

Lasīt vairāk »

Uzsākta reģistrēšanās EEZ un NFI Baltijas pētniecības programmas Latvijas konkursa atklāšanas pasākumam

06.08.2020

2020. gada 26. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) organizē Baltijas pētniecības programmas Latvijas konkursa tiešsaistes atklāšanas pasākumu. Pasākuma laikā dalībniekus iepazīstinās ar Baltijas pētniecības programmas Latvijas konkursa tēmām, izaicinājumiem un prioritātēm, stratēģisko bāzi, projektu iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī būs prezentēti pārskati par programmas progresu Igaunijā un Lietuvā.

Lasīt vairāk »