Noslēgusies pieteikumu atlase pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai

08.12.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka 2016. gada 30. novembrī ir noslēgusies 1.atlases kārtā pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai.

Lasīt vairāk »

Izstrādāta informācijas sistēma pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu iesniegšanai

07.11.2016

Lai atvieglotu pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu iesniegšanu, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir izstrādājusi Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta informācijas sistēmu. 

Lasīt vairāk »

Turpinās pieteikšanās semināriem par pēcdoktorantūras pētniecības pieteikumu sagatavošanu

28.10.2016

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē informatīvus seminārus pieteikumu sagatavošanai pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Vēl ir iespēja pieteikties uz semināru 2016.gada 1.novembrī, kas ir pēdējais seminārs pirms pieteikumu iesniegšanas.

Lasīt vairāk »

Notiks pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas uzsākšanas pasākums

21.10.2016

24.oktobrī, Splendid Palace Cafe Film Noir telpās notiks Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas uzsākšanas pasākums.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikumu atlase pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai

15.09.2016

Lai veicinātu pēcdoktorantu pētniecības kapacitātes un karjeras attīstību, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludinājusi atklātu pētniecības pieteikumu iesniegumu atlasi pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta saņemšanai. Zinātniskās institūcijas un komersanti, kas nodarbina jaunos zinātniekus, pieteikumus var iesniegt līdz 30. novembrim.

Lasīt vairāk »

VIAA uzsāk Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projekta īstenošanu

01.09.2016

Lai veicinātu pēcdoktorantu pētniecības kapacitātes un karjeras attīstību, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir noslēgusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un šī gada 1. septembrī uzsāk Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projekta īstenošanu. 

Lasīt vairāk »