Pēcdoktorantūras pētniecības projektu īstenošanai noslēgti līgumi vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā

21.12.2017

Eiropas Savienības fondu projekta “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” pirmajā pētniecības pieteikumu atlases kārtā pašlaik noslēgti 109 līgumi ar 25 zinātniskajām institūcijām un 1 komersantu par pētniecības projektu īstenošanu vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk »

Jaunieši un zinātnieki tiekas diskusiju forumā “Ko nozīmē būt zinātniekam?”

06.12.2017

Lai iedvesmotu jauniešus studijām un, iespējams, zinātnieka karjerai, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību, 6. decembrī, potenciālajiem zinātniekiem –  vidusskolēniem un studentiem – organizēja diskusiju forumu “Ko nozīmē būt zinātniekam?”.

Lasīt vairāk »

Jauniešus aicina piedalīties forumā “Ko nozīmē būt zinātniekam?”

21.11.2017

Lai iedvesmotu jauniešus studijām un, iespējams, zinātnieka karjerai, Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību 2017. gada 6. decembrī organizēs diskusiju forumu “Ko nozīmē būt zinātniekam?” potenciālajiem zinātniekiem –  vidusskolēniem un studentiem.

Lasīt vairāk »

Turpinās līgumu slēgšana par PostDoc Latvia pieteikumu īstenošanu

19.10.2017

Valsts Izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aktīvi turpina līgumu slēgšanu par Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta projekta (PostDoc Latvia) pirmajā atlases kārtā apstiprināto pieteikumu īstenošanu. Pašlaik parakstīti 38 līgumi, uzsākta projektu īstenošana.

Lasīt vairāk »

Jaunajiem zinātniekiem vienkāršota pieteikšanās pēcdoktorantūras pētniecībai

19.09.2017

Zinātniskajiem institūtiem un komersantiem turpmāk būs vienkāršāk iesaistīt darbā jaunos zinātniekus, lai īstenotu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētus pēcdoktorantūras pētījumus – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par atbalstu pēcdoktorantūras pētniecībai.

Lasīt vairāk »

Atbalsts jauno zinātnieku izaugsmei

09.08.2017

Laikā no 4. līdz 6. augustam Lēdurgā jau astoto reizi norisinājās jauno zinātnieku nometne Brainstorming for business and research, kurā  zinātnieki un uzņēmēji diskutēja par inovatīviem risinājumiem zinātnisko sasniegumu un uzņēmējdarbības veicināšanai. 

Lasīt vairāk »

Jaunos zinātniekus informēs par PostDoc Latvia iespējām

28.07.2017

Lēdurgā norisināsies jauno zinātnieku nometne, kurā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāvji informēs jaunos zinātniekus par Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsta programmas (PostDoc Latvia) iespējām.

Lasīt vairāk »

Izvērtēti PostDoc Latvia 1. atlases kārtas rezultāti

13.06.2017

7. jūnijā Latvijas Jauno zinātnieku apvienības organizētā diskusijā par Pēcdoktorantūras atbalsta projektu (PostDoc Latvia), kurā piedalījās pārstāvji no Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), kā arī zinātnisko institūciju pārstāvji un pēcdoktoranti, tika izvērtēta PostDoc Latvia 1. atlases kārtas norise un rezultāti.

Lasīt vairāk »