Pieaugušo izglītības programmu īstenotājus aicina veikt izmaiņas mācību procesa organizācijā

20.03.2020

pieauguso izglitiba
jautajumi un atbildes

Rūpējoties par kopējo drošību, kā arī, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, Valsts izglītības attīstības aģentūra ir aicinājusi  mācību iestādes, kuras īsteno Eiropas Savienības fondu pieaugušo izglītības projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, veikt izmaiņas mācību procesā laikā līdz 14.04.2020., organizējot teorētiskās daļas mācību priekšmetu apguvi attālināti vai pārceļot plānotās nodarbības uz vēlāku laiku.

Par izmaiņām mācību procesā iestādes izglītojamos informē individuāli. Aktuālajai informācijai lūdzam sekot  VIAA mājaslapā un sociālajos tīklos.​

Informācija par epidemioloģisko situāciju valstī pieejama Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā www.spkc.gov.lv, savukārt Ārlietu ministrijas mājaslapā atradīsiet aktuālo par ceļojuma brīdinājumiem un ierobežojumiem.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā, aicinām projektu dalībniekus, kuri atgriezušies no infekcijas skartajām valstīm, apzinīgi un godprātīgi ievērot 14 dienu pašizolāciju mājās, savukārt visiem pārējiem maksimāli rūpīgi veikt higiēnas un profilakses pasākumus.