Noslēdzies profesionālās meistarības konkurss „Apģērbu ražošana”

08.12.2015

Profesionālās meistarības konkurss "Apģērbu ražošana" norisinājās 2. un 3. decembrī Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā, un to rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Nominācijā "Apģērbu dizains" par labāko tika atzīta Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Anna Šmite, savukārt nominācijā "Šūto izstrādājumu izgatavošana" pirmo vietu ieguva Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas absolvente Dana Bidiņa. 

Lasīt vairāk »

Izsludināts profesionālās meistarības konkurss “Apģērbu ražošana”

17.11.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Stila un modes profesionālo vidusskolu organizē Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu un absolventu profesionālās meistarības konkursu „Apģērbu ražošana”. 

Lasīt vairāk »

Noskaidroti labākie jaunie lauksaimniecības tehnikas mehāniķi

13.10.2015

Profesionālās meistarības konkursā “Lauksaimniecības tehnika” par labāko lauksaimniecības tehnikas jauno mehāniķi atzīts Priekuļu tehnikuma absolvents Krišjānis Jurāns. Konkurss norisinājās 8. un 9. oktobrī izstāžu kompleksā “Rāmava”, un to rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). 

Lasīt vairāk »

Izsludināts profesionālās meistarības konkurss „Lauksaimniecības tehnika”

18.09.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Priekuļu tehnikumu organizē Latvijas profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursu „Lauksaimniecības tehnika”. 

Lasīt vairāk »

Noslēdzies jauno profesionāļu fināls kokapstrādes nozares profesijās „KNKF-2015”

09.06.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Rīgas Amatniecības vidusskolu (RAV) no 1. līdz 4. jūnijam organizēja nacionālā konkursa finālu „KNKF-2015” kokapstrādes nozares profesijās. Četru dienu garumā noritēja sacensības, lai noskaidrotu labākos Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņus galdnieka un mēbeļu galdnieka profesijā.

Lasīt vairāk »