Notiek konkursa SkillsLatvia 2020 pusfināls viesu uzņemšanā

16.01.2020

16. janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notiek nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 prasmju konkursa “Viesu uzņemšana” pusfināls, kurā piedalās audzēkņi no 13 profesionālās izglītības iestādēm.

Darba uzdevums aptver visus viesa pamatdarbības ciklus (pirmsierašanās, ierašanās, uzturēšanās un izbraukšana) un ir iedalīts vairākos moduļos, kuri satur ne tikai klausīšanās un runāšanas prasmes, bet arī zināšanas par lietišķo saraksti, prasmes izmantot informatīvos materiālus reālajā darba vidē, kā arī pielietot dažādas darbam nepieciešamās veidlapas un dokumentus. Uzdevumi ir veidoti, lai novērtētu konkursantu personīgās prasmes patstāvīgi veikt realitātei pietuvinātus uzdevumus, komunicējot ar klientu gan latviešu, gan angļu valodās. Darba uzdevums jāpaveic 6 stundās. Konkursantu sniegumu vērtēs nozaru eksperti, lai noteiktu, kuri 6 labākie iegūst tiesības pārstāvēt savu izglītības iestādi SkillsLatvia 2020 finālā 28. un 29. aprīlī Ķīpsalas izstāžu centrā.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.