Izsludināts profesionālās meistarības konkurss „Lauksaimniecības tehnika”

18.09.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Priekuļu tehnikumu organizē Latvijas profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursu „Lauksaimniecības tehnika”. 

Konkurss notiks no 2015. gada 8. līdz 10. oktobrim izstāžu kompleksā „Rāmava” (Valdlaučos, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā). Tas norisināsies 24. starptautiskās izstādes „Lauksaimniecības tehnika 2015” laikā un lauksaimniecības tehnikas remonta darbnīcas un pārdošanas uzņēmumā SIA „Konekesko Latvija” Jelgavā.

Konkursa galvenais mērķis - popularizēt lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesiju un dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas tajā, kas labākajiem sniegtu iespēju iegūt kandidāta statusu treniņnometnēm pirms iespējamās dalības starptautiskajos konkursos.

Konkursā tiek aicināti pieteikties pa diviem audzēkņiem vai absolventiem vecumā no 17 līdz 24 gadiem no Profesionālās izglītības kompetences centra „Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” un tā izglītības programmu īstenošanas vietas Cīravā, Priekuļu tehnikuma un Malnavas koledžas izglītības programmas īstenošanas vietas Višķos.

Interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt izstāžu kompleksu „Rāmava”, tur organizēto profesionālās meistarības konkursu „Lauksaimniecības tehnika” un lauksaimniecības izstādi „Lauksaimniecības tehnika 2015”.

  • Vairāk informācijas par konkursu nolikumā.
  • Plašāka informācija par izstādi šeit.


Konkursu atbalsta: Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija, SIA A.M.L. – izstāžu komplekss „Rāmava”, SIA „Amazone”, SIA „Konekesko Latvija”, SIA „STOKKER AGRITECH”, žurnāls „Saimnieks LV”, Priekuļu tehnikums.