Jaunieši aicināti piedalīties domnīcā “Vai viegli izvēlēties karjeru?”

12.04.2017

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina jauniešus 21. aprīlī piedalīties domnīcā “Vai viegli izvēlēties karjeru?”, kura norisināsies paralēli nacionālajam jauno profesionāļu meistarības konkursam SkillsLatvia 2017 starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. 

Cilvēkus visa mūža garumā nodarbina jautājumi par karjeras izvēli, bet ļoti aktuāls šis jautājums ir tieši jauniešu vidū. Bieži jaunieši ir izmisumā, jo apkārtējie prasa, ko darīsi pēc skolas beigšanas, bet galvā viena ideja nomaina citu, jo piedāvājums ir tik plašs.


Domnīcā karjeras jomas profesionāļu vadībā varēs izzināt karjeras izvēles formulu: 

      • Pirmais posms: akcentēs, kas katram jaunietim jāzina, lai atvieglotu savas karjeras izvēli.
      • Otrais posms: dažādu vecumu un ar dažādu pieredzi esoši cilvēki stāstīs par savu karjeras izvēli – veiksmēm un neveiksmēm.
      • Trešais posms: darba devēji aicinās ieklausīties, ko darba tirgus sagaida no potenciāla darba ņēmēja.

Norises vieta: starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala”
Laiks: 2017. gada 21. aprīlī no plkst. 10.30 līdz 15.00

Pasākumā ieeja bez maksas.

Domnīcas apmeklētāji klātienē varēs vērot arī pirmo nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2017, kurā 96 konkursa dalībnieki no 30 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm sacentīsies par labākā titulu kādā no 16 profesijām.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.