Uzzini vairāk par WorldSkills radio SPIN FM ēterā!

09.07.2013

Jauniešu radiostacijas SPIN FM pārraidēs ikviens interesents var uzzināt vairāk par Latvijas delegācijas gatavošanos pasaules prestižajam jauno profesionāļu meistarības konkursam  WorldSkills 2013, kas notika Vācijā, Leipcigā no 2013.gada 1. līdz 7.jūlijam.

Audio ierakstos var noklausīties dalībnieku stāstus par līdzšinējiem Latvijas sasniegumiem, kā arī šī gada konkursantu ceļu līdz sacensībām, kā arī sacensībās pieredzēto un iespaidiem pēc tām.


Intervijas  
Telefonintervijā Radio Spin FM Beatrise Dzērve, konkursa WorldSkills 2013 sudraba medaļas ieguvēja skatlogu noformētāja profesijā par konkursa norisi, rezultātiem un savu ceļu līdz medaļai.
Telefonintervijā Radio Spin FM Inta Āne, WorldSkills un EuroSkills konkursu Latvijas delegācijas vadītāja (Valsts izglītības attīstības aģentūra)  stāsta par WorldSkills 2013 rezultātiem un norisi. 
Telefonintervijā Radio Spin FM Beatrise Dzērve, kas konkursā WorldSkills 2013 pārstāv Latviju skatlogu noformētāja profesijā, stāsta par konkursa WorldSkills 2013 norisi un savu dalību tajā.
Telefonintervijā Radio Spin FM Aigars Sīlis, kas konkursā WorldSkills 2013 pārstāv Latviju pavāra profesijā, stāsta par konkursa WorldSkills 2013 norisi un savu dalību tajā.
Telefonintervijā Radio Spin FM Laura Salmiņa, kas konkursā WorldSkills 2013 pārstāv Latviju friziera profesijā, stāsta par konkursa WorldSkills 2013 norisi un savu dalību tajā.
Radio Spin FM raidījuma "Uzlādēts" studijā Beatrise Dzērve, WorldSkills 2013 konkursante skatlogu noformēšanā; Salvis Poišs, WorldSkills 2013 konkursants informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT). Salvis pagājušajā gadā startēja Eiropas mēroga konkursā EuroSkills.                                           
                                                                           
Radio Spin FM raidījuma "Uzlādēts" studijā Laura Salmiņa, WorldSkills 2013 konkursa dalībniece friziera profesijā, iepriekš startējusi EuroSkills 2012 un Aleksejs Žarkovs, WorldSkills 2011 konkursants sausās būves un apmešanas darbos (viens no diviem pirmajiem, kas startējis pasaules mēroga konkursā, šogad dalījās ar pieredzi ar jaunajiem konkursantiem).
 
Radio Spin FM raidījuma "Uzlādēts" studijā Inta Āne, WorldSkills un EuroSkills konkursu Latvijas delegācijas vadītāja (Valsts izglītības attīstības aģentūra).