Latvijas komandai WorldSkills 2017 konkursā trīs medaļas par izcilību

20.10.2017

Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, ceturtdien, 19. oktobrī, noslēdzās pasaulē lielākais un prestižākais jauno profesionāļu meistarības konkurss WorldSkills 2017, kurā medaļas par izcilību ieguva trīs Latvijas komandas konkursanti. 

Lasīt vairāk »

D.Traidās ir ievēlēta par starptautiskās organizācijas WorldSkills Europe prezidenti

19.10.2017

Šodien starptautiskās organizācijas WorldSkills Europe dalībvalstis vienbalsīgi par organizācijas prezidenti nākamajiem četriem gadiem ir ievēlējušas Latvijas pārstāvi - Valsts izglītības attīstības aģenturas direktori Ditu Traidās. Visas plašās WorldSkills organizācijas vēsturē viņa ir kļuvusi par pirmo sievieti šajā augstajā amatā. Līdz šim D. Traidās bija WorldSkills Europe valdes locekle. Jaunajā valdē ievēlēti seši pārstāvji no Austrijas, Beļģijas, Somijas, Francijas, Ungārijas un Lielbritānijas.

Lasīt vairāk »

Noslēgusies pēdējā konkursa WorldSkills 2017 sacensību diena

19.10.2017

Konkursanti aizvadījuši satraukumiem, raizēm, priekiem un gaidām pilnas WorldSkills 2017 konkursa četras dienas, kurās cītīgi strādāja uz darba uzdevumu izpildi. Konkursa rezultāti būs zināmi šovakar, tādēļ jaunieši atzīst, lai gan darbs ir beidzies, satraukums par gaidāmiem rezultātiem saglabājas. Apbalvošanas ceremoniju būs iespējams vērot tiešsaistē.

Lasīt vairāk »

WorldSkills 2017: trešās konkursa dienas izaicinājumi

18.10.2017

Pēc trešās konkursa WorldSkills 2017 dienas satraukums konkursantu vidū ir pierimis. Protams, katras profesijas pārstāvis vēlas pēc iespējas labāk paveikt gaidāmos uzdevumus, bet nemiers par dalību tik plaša mēroga konkursā ir zudis. Konkursanti katru dienu sagaida ar entuziasmu un apņēmību demonstrēt savu labāko sniegumu. Taču nav noslēpums, ka katra nākamā konkursa diena nes jaunus pārbaudījumus un izaicinājumus.

Lasīt vairāk »

Veiksmīgi aizvadīta konkursa WorldSkills 2017 otrā diena

17.10.2017

Aizvadīta jau puse no meistarības konkursa WorldSKills 2017. Pēc intensīvām konkursa pirmajām dienām jaunieši izjūt nogurumu, taču ir apņēmības pilni, cītīgi turpina gatavoties turpmākajām konkursa dienām, lai darba uzdevumus paveiktu pēc iespējas labāk.

Lasīt vairāk »

Aizvadīta izaicinājumiem pilna pirmā konkursa diena

16.10.2017

Jau pirms plkst. 8.00 no rīta pie Abū Dabī nacionālā izstāžu centra pulcējās desmitiem valstu delegācijas, lai uzsāktu pirmo WorldSKills 2017 konkursa dienu, kurā jauniešus sagaidīja daudz izaicinājumu.

Lasīt vairāk »

Latvijas eksperte atzīta par labāko skatlogu noformētāja profesijā

15.10.2017

Konkursa laikā arī ekspertiem ir jādemonstrē savas prasmes, lai apliecinātu savu kompetenci  būt žūrijas sastāvā un vērtēt jauno censoņu darbus. Latvijas delegācijas eksperte skatlogu noformētāja profesijā Ilze Začeste no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas ieguva visaugstāko vērtējumu praktiskajā skatlogu noformēšanas testā. 

Lasīt vairāk »

Ar svinīgu valstu delegāciju gājienu atklāts konkurss WorldSkills 2017

15.10.2017

Ar krāšņu ceremoniju un pasaules valstu delegāciju gājienu 14. oktobra pievakarē atklāja starptautisko jauno profesionāļu meistarības konkursu WorldSkills 2017. Vērienīgajā 58 pasaules valstu delegāciju parādē piedalījās vairāk kā 1300 konkursantu, atklāšanas pasākumu klātienē vēroja teju 10 000 skatītāji.

Lasīt vairāk »