Pagarināta pieteikšanās Nordplus Pieaugušo programmas projektu rakstīšanas semināram Lietuvā

20.12.2011

Līdz 2012.gada 6.janvārim pagarināta pieteikšanās Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūras 2012.gada 20.janvārī rīkotajam projektu rakstīšanas semināram, kas notiks Viļņā, kurā aicināti piedalīties projektu pieteicēji, kas plāno iesniegt projektu pieteikumus Nordplus Pieaugušo izglītības programmā 2012.gada konkursā.

Lasīt vairāk »

Izsludināts 2012.gada pieteikumu konkurss jaunajā Nordplus programmā

09.12.2011

 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Augstākās izglītības, Pieaugušo izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā, lai īstenotu sadarbības projektus izglītībā starp Baltijas un Ziemeļvalstīm.

Lasīt vairāk »

Latvijas projektu īstenotāji piedalīsies izglītības izstādē "Expro" Tallinā

30.11.2011

Šī gada 1.-3.decembrī Tallinā norisināsies ”Expro” - ikgadējā Baltijas valstu Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības un Nordplus programmu projektu rezultātu izstāde un semināri, kuros piedalīsies astoņi projekti no Latvijas.

Lasīt vairāk »

Pēdējā reģistrācijas diena Nordplus sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanas semināram

27.09.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas pieteikties uz sagatavošanas vizīšu pieteikumu aizpildīšanas informatīvo semināru Nordplus jauniešu un pieaugušo programmās.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties Nordplus sagatavošanas vizītēm

12.09.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un pieaugušo izglītības organizācijas pieteikties projektu sagatavošanas vizītēm Nordplus jauniešu un pieaugušo programmās.

Lasīt vairāk »

Notiks Nordplus Augstākās izglītības programmas projektu pieteikumu aizpildīšanas seminārs

19.01.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina augstākās izglītības iestādes un organizācijas pieteikties projektu pieteikumu aizpildīšanas semināram Nordplus Augstākās izglītības programmā.

Lasīt vairāk »

Izsludināts Nordplus pieteikumu konkurss Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbības projektiem izglītībā

13.01.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas iesniegt pieteikumus Nordplus Jauniešu, Augstākās izglītības, Pieaugušo izglītības un Horizontālajā programmā.

Lasīt vairāk »

Aicinām pieteikties Nordplus projektu pieteikumu aizpildīšanas semināram

11.01.2011

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes un organizācijas pieteikties projektu pieteikumu aizpildīšanas semināram Nordplus Jauniešu, Pieaugušo un Horizontālajā programmās.

Lasīt vairāk »