Ārpuskārtas pieteikšanās Slovākijas Republikas pavasara semestra stipendijām

10.11.2010

Slovākijas Akadēmiskās informācijas aģentūra (SAIA, n. o.) izsludina ārpuskārtas pietiekšanos 2010./2011.akadēmiskā gada pavasara semestra stipendijām.

Lasīt vairāk »

Izraēlas valdība piedāvā stipendijas 2011./2012.akadēmiskajam gadam

29.10.2010

Izraēlas valdība piedāvā Latvijas pēcdoktorantūras pētniekiem, doktorantūras un maģistrantūras studentiem pieteikties uz studiju vai pētniecības darbu veikšanas stipendijām Izraēlas augstskolās.

Lasīt vairāk »

DAAD piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Vācijā

25.10.2010

Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas Dienests (DAAD) katru gadu Latvijas studentiem piedāvā dažādu akadēmisko līmeņu un jomu stipendijas. Tām var pieteikties  bakalaura studenti (sākot no 2.kursa), maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī šo programmu absolventi, zinātnieki un augstskolu pasniedzēji.

Lasīt vairāk »

Zinātniskās prēmijas konkurss tehnisko nozaru studentiem

23.09.2010

Lai veicinātu zinātnisko pētniecību celtniecības nozarē, Beļģijas būvniecības tehniskās uzraudzības organizācija SECO (Technical Control Bureau for Constructions) izsludina Gustava Magnela vārdā nosauktās zinātniskās prēmijas konkursu. Tajā var piedalīties tehnisko nozaru studenti un pētnieki no visām Eiropas Savienības (ES) valstīm, kas ir saistīti ar universitātēm, pētījumu centriem, militārajām akadēmijām vai citām lielām valsts pārvaldes institūcijām ES dalībvalstīs.

Lasīt vairāk »

Taivānas stipendija pasniedzējiem un pētniekiem

22.09.2010

Taivānas pārstāvniecība Latvijā aicina Latvijas augstskolu un zinātnisko institūtu profesorus, asociētos profesorus, profesoru asistentus, doktora grāda kandidātus un pētniekus pieteikties uz Taivānas stipendiju. Stipendijai aicināti pieteikties pretendenti, kas pētī sinoloģijas un sociālo zinātņu jautājumus par Taivānu, kontinentālo Ķīnu, Āzijas Klusā okeāna valstīm.

Lasīt vairāk »

Pedagogus aicina pieteikties konferencei Indijā

20.09.2010

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties pamatskolas un vidusskolas skolotājus dalībai 9. Āzijas – Eiropas klašu tīklojuma konferencē, ko organizē Āzijas – Eiropas fonds.

Lasīt vairāk »

Atkārtota pieteikšanās Čehijas Republikas pavasara semestra stipendijām

13.09.2010

VIAA atkārtoti aicina pieteikties četru mēnešu ilgām Čehijas Republikas valdības stipendijām 2010./2011.akadēmiskā gada pavasara semestrī.

Lasīt vairāk »

Austrālijas vadošo augstskolu apvienības Group of Eight stipendijas Eiropas jaunajiem pētniekiem

31.08.2010

Austrālijas vadošo augstskolu apvienība Group of Eight piedāvā astoņas stipendijas jaunajiem pētniekiem ar doktora grādu no Latvijas, Bulgārijas, Čehijas, Igaunijas, Lietuvas, Ungārijas Polijas, Rumānijas, Slovākijas un Horvātijas.

Lasīt vairāk »