Skolēnus aicina pieteikties stipendijām mācībām UWC skolu tīklā

07.12.2020

Pieteiksanas UWC skolu tikla stipendijam

Sabiedriskā labuma organizācija UWC Latvia līdz 2021. gada 10. janvārim aicina 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties konkursam, kurā ir iespēja iegūt stipendiju mācībām UWC (United World Colleges) skolu tīklā. Unikālā UWC mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar mācību aktivitātēm, kas paplašina pasaules redzējumu, kā arī veicina sociālo atbildību un līderības spējas. Stipendiju ieguvējiem būs iespēja pārstāvēt Latviju kādā no UWC skolām, divus gadus dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Lasīt vairāk »

Sākusies pieteikšanās stipendijām prestižajā Eiropas Universitātes institūtā

02.12.2020

Pieteiksanas stipendijai Eiropas Universitates instituta

Izsludināta pieteikšanās doktorantūras studijām Eiropas Universitātes institūtā (EUI), kas atrodas Florencē, Itālijā, un maģistra studijām Eiropas Universitātes institūta Starpvalstu pārvaldības skolā (EUI SPS). Pieteikšanās termiņš stipendijām ir 2021. gada 31. janvāris, un dokumentus jāiesniedz elektroniski Eiropas Universitātes institūtam. 

Lasīt vairāk »

Iespēja pieteikties Vjetnamas stipendijai bakalaura un maģistra studijām

01.12.2020

Pieteiksanas Vjetnamas stipendijai 2021

Taizemes Nguyenas Lauksaimniecības un mežsaimniecības universitāte (Thai Nguyen University of Agriculture and Forestry (TUAF)) piedāvā pieteikties stipendijām studijām bakalaura un maģistratūras programmās 2021./2022. akadēmiskajam gadam. 

Lasīt vairāk »

Virtuālajā izstādē jaunieši varēs uzzināt par studiju iespējām Amerikā

28.10.2020

Virtuala izstade par izglitibu ASV

Amerikas Izglītības Informācijas centrs (Education USA Latvia) ar ASV vēstniecības Latvijā un Amerikas Valsts Departamenta atbalstu organizē informatīvo augstākās izglītības izstādi Baltijā EducationUSA Baltic Virtual College Fair. Izglītības izstāde notiks 2020. gada 9. novembrī plkst. 17:00-21:00 tiešsaistē, un tā ir bezmaksas.

Lasīt vairāk »

Islandes valdība piedāvā stipendijas valodas apguvei

29.09.2020

Līdz 2020. gada 1. decembrim studenti no 27 valstīm, tai skaitā arī Latvijas, var pieteikties Islandes valdības stipendijām, lai apgūtu mūsdienu islandiešu valodu kā otro svešvalodu Islandes universitātē Reikjavikā 2021./2022. akadēmiskajā gadā. Stipendiju programmu administrē Ārni Magnusona (Árni Magnússon) Islandes studiju institūts un katru gadu periodā no 1. septembra līdz 30. aprīlim piedāvā aptuveni 17 stipendijas. 

Lasīt vairāk »

Talantīgi skolēni var saņemt stipendiju dzīvošanai un mācībām ASV

22.09.2020

Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un Amerikas Starptautiskās izglītības padome (American Councils for International Education) aicina skolēnus piedalīties apmaiņas programmā FLEX (Future Leaders Exchange program). Apmaiņas programmu finansiāli atbalsta ASV Valsts departaments, un tā sniedz iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem 2021./2022. mācību gadā dzīvot un mācīties ASV. Dalība programmā ir bez maksas, un stipendija sedz visus izdevumus.

Lasīt vairāk »

Izsludināta pieteikšanās Šveices valdības izcilības stipendijai

08.09.2020

Līdz 2020. gada 9. novembrim Latvijas jaunie zinātnieki un doktorantūras studenti, kā arī mākslas augstskolu studenti ar iegūtu bakalaura grādu var iesniegt dokumentus, lai piedalītos starptautiskā stipendiju konkursā ar iespēju iegūt Šveices valdības izcilības stipendijas.

Lasīt vairāk »

Japānas valdība piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai

08.07.2020

Japānas vēstniecība piedāvā Latvijas studentiem un jauniešiem līdz 7. augustam pieteikties Japānas valdības (Monbukagakusho) stipendijām 2021. gadam trīs stipendiju kategorijās. Stipendijas ietver transporta izdevumus uz un no Japānas, universitātes mācību maksu, kā arī ikmēneša uzturnaudu. 

Lasīt vairāk »