Piedāvā stipendiju maģistrantūras studijām Ķīnā

19.05.2017

Latvijas studentiem ar bakalaura grādu iespēja iegūt stipendiju studijām maģistra programmā “Ķīnas studijas”. Stipendiju piedāvā Džedzjanas universitāte (Zhejiang University) Ķīnā un tai var pieteikties līdz 30. maijam.

Plašāka informācija par maģistra studiju programmu “Ķīnas studijas”, kā arī iesniedzamo dokumentu saraksts, Džedzjanas universitātes mājaslapā: www.csp.zju.edu.cn, kā arī šeit: ?d=ZJU_China_Studies_Master_Brochure_2017.pdf

Studijas notiek galvenokārt angļu valodā.

 

Pieteikšanās

1. Jāpiesakās tiešsaistē universitātes mājaslapā.
2. Pēc tam pieteikuma veidlapa jāizdrukā, jāparaksta un kopā ar visiem prasītajiem dokumentiem līdz 30. maijam jānosūta Valsts izglītības attīstības aģentūrai (VIAA) Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050.


VIAA vērtēšanas komisija iesniegumus izvērtēs un vispiemērotākā kandidāta dokumentus kopā ar ieteikuma vēstuli nosūtīs Džedzjanas universitātei.

Ja, piesakoties stipendijai, rodas jautājumi, lūdzam rakstīt uz Džedzjanas Universitātes e-pasta adresi: Chinastudies@zju.edu.cn.

Kontaktpersona Valsts izglītības attīstības aģentūrā: Aija Jakoviča, tel.67814331; e-pasts: aija.jakovica@viaa.gov.lv.

Informācija ievietota, pamatojoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas 2017. gada 19. maija elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.