Vēl novembrī iespēja pieteikties studijām un pētniecībai Korejā

23.10.2017

Korejas Republikas vēstniecība Rīgā informē, ka interesentiem ir iespēja pieteikties divām Korejas studiju akadēmijas stipendiju programmām studijām maģistra vai doktora grāda iegūšanai vai pētniecībai, paralēli nodrošinot bezmaksas korejiešu valodas kursus.

  • Īstermiņa Korejas studiju akadēmijas stipendija maģistrantūras un doktorantūras studentiem vai absolventiem

Stipendijas ieguvējiem būs iespēja pavadīt 6 mēnešus Korejas studiju augstskolā (Graduate School of Korean Studies) un veikt pētījumu jomās, kas ietver Koreju vai Korejas studijas.

Stipendijas saņēmējiem apmaksās ceļa izdevumus turp un atpakaļ, piešķirs ikmēneša stipendiju izdevumu segšanai, kā arī nodrošinās bezmaksas korejiešu valodas kursus.

Stipendijas ilgums: no 2018. gada 1. marta līdz 31. augustam.

Pieteikšanās termiņš: 2017. gada 17. novembris.

Papildu informācija par stipendiju programmu, atlases kritērijiem un pieteikšanās procesu pieejama Korejas studiju akadēmijas mājaslapā.

  • Korejas studiju akadēmijas stipendija maģistra vai doktora grāda iegūšanai Korejas studiju augstskolā (Graduate School of Korean Studies) vai pētniecības darba veikšanai (bez akadēmiskā grāda iegūšanas)

Stipendijas saņēmējiem ir atcelta mācību maksa, piešķirta ikmēneša stipendija izdevumu segšanai, kā arī nodrošināti bezmaksas korejiešu valodas kursi.

Lūgums ņemt vērā, ka šai stipendijai var pieteikties tikai tie studenti, kuriem ir korejiešu valodas priekšzināšanas, kas atbilst TOPIK 4. līmeņa sertifikātam.

Pieteikšanās termiņš : 2017. gada 3. novembris.

Papildu informācija par stipendiju programmu, atlases kritērijiem un pieteikšanās procesu pieejama Korejas studiju akadēmijas mājaslapā.  

Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Korejas Republikas vēstniecības Rīgā misijas vadītāja padomnieku Didzi Stāvausi. E-pasta adrese: didzis.stavausis@mofa.or.kr, tālr.: +371 67324275.

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Korejas Republikas vēstniecības Rīgā 2017.gada 23.oktobra elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.