LU un REA absolventiem iespēja pieteikties Vilhelmsena fonda stipendijai studijām Norvēģijā

03.12.2018

Līdz 2019. gada 1. martam absolventiem, kuri ieguvuši bakalaura grādu Latvijas Universitātē (LU) vai Rīgas Ekonomikas augstskolā (REA), ir iespēja pieteikties Vilhelmsena fonda stipendijai maģistra studijām Norvēģijas Ekonomikas un uzņēmējdarbības vadības augstskolā (Norwegian School of Economics).

Lai iegūtu stipendiju, kandidātiem jāņem vērā, ka līdz 2019. gada 15. februārim vispirms jāpiesakās ekonomikas un uzņēmējdarbības vadības maģistra (MSc) studijām Norvēģijas Ekonomikas un uzņēmējdarbības augstskolā (www.nhh.no). Stipendijas apjoms – 240 000 NOK (apm. 25 000 EUR) divos maģistra studiju gados.

Pēc tam kandidātiem jāpiesakās Vilhelmsena fonda stipendijai. Pēdējā pieteikšanās diena ir 2019. gada 1. marts. Piesakoties stipendijai, jāaizpilda tiešsaistes pieteikšanās veidlapa un jāpievieno fails ar motivācijas vēstuli. Papildu informācijas iegūšanai vērtēšanas komisija izmantos stipendijas kandidāta dokumentus, kurus viņš būs iesniedzis, piesakoties studijām Norvēģijas Ekonomikas un uzņēmējdarbības vadības augstskolā.

Vilhelmsena fonds jau ilgus gadus atbalsta ārzemju studentus Norvēģijas Ekonomikas un uzņēmējdarbības augstskolā, nodrošinot ar stipendijām nepieciešamajā apjomā.  Vilhelmsena fonda mērķis ir sniegt atbalstu pētniecībai un izglītībai Norvēģijas koledžās un universitātēs ārzemju studentiem, jo īpaši ekonomikā, valsts pārvaldībā un jūrniecībā. 

Detalizētāka informācija par stipendiju programmu un pieteikšanos pieejama Norwegian School of Economics (NHH) mājaslapā, un informatīvu materiālu par stipendiju var lejupielādēt šeit.

Papildu informācija

Stella Angove
Kontaktpersona jautājumos par Vilhelmsena fonda stipendiju
Tālrunis: +47 55 95 95 32
E-pasts: stella.angove@nhh.no