Iespēja pieteikties vasaras skolas stipendijai Meksikā

06.12.2018

Līdz 2019. gada 12. aprīlim to Latvijas augstskolu, kurām ir noslēgts sadarbības līgums ar Mehiko koledžu (El Colegio de Mexico), studentiem ir iespēja pieteikties Meksikas stipendijai, lai piedalītos starptautiskā vasaras skolā 2019. gada vasarā.

Starptautiskā vasaras skola ir izveidota, lai palielinātu studentu apmaiņu starp Mehiko koledžu un citām pasaules augstskolām, kā arī, lai popularizētu Meksikas un Latīņamerikas studijas visā pasaulē. Mācības notiek angļu valodā un ir cieši saistītas ar Meksikas un Latīņamerikas vēsturi, politiku, kultūru un valodu. Vasaras skolas laikā studenti apmeklēs spāņu valodas nodarbības un kultūras ekskursijas pa Meksikas reģionu.

Mehiko koledža (El Colegio de Mexico) ir dibināta 1940. gadā un ir plaši pazīstama spāņvalodīgajā pasaulē kā akadēmiskā institūcija, kas specializējas augstākajā izglītībā un zinātnē, kas saistīta ar sociālajām un humanitārajām zinātnēm.

Studentiem, kas vēlas vasaras skolā piedalīties, jāaizpilda iesnieguma veidlapa un kopā ar prasītajiem dokumentiem (gan veidlapa, gan dokumentu saraksts atrodams minētajā interneta vietnē) jānosūta uz e-pasta adresi: summerprogram@colmex.mx. Pirms iesniegt pieteikumu, lūdzam vērsties savas augstskolas ārējo sakaru daļā un noskaidrot, vai mācību iestādei ir noslēgts sadarbības līgums ar Mehiko koledžu.

Vasaras skolā var piedalīties arī citu augstskolu studenti, samaksājot dalības maksu – 1 000 USD.

Plašāka informācija pieejama koledžas mājaslapā