Studentiem iespēja pieteikties Dr. Ainas Galējas stipendijām

27.12.2019

Latvijas augstskolu studentiem līdz 9. janvārim ir iespēja pieteikties Dr. Ainas Galējas stipendijām mācībām Viskonsīnas Universitātē Oklērā, ASV. No 14. līdz 16. janvārim Rīgā notiks pirmā stipendiju konkursa kārta mācībām 2020. – 2021. gadā.

Konkursā aicināti piedalīties pretendenti, kuriem ir Latvijas pilsonība un kuri ir kādas Latvijas augstskolas vai universitātes studenti. Pretendentiem jābūt labām angļu valodas zināšanām.

Stipendija 28 000 USD vērtībā sedz visus studiju, dzīvošanas un apdrošināšanas izdevumus Viskonsīnas Universitātē Oklērā (University of Wisconsin-Eau Claire) viena akadēmiskā gada garumā. Stipendija paredzēta bakalaura līmeņa studijām vai viena papildu gada studijām ASV. Plašāka informācija par stipendiju konkursu un pieteikšanās kārtību atrodama Ainas Galējas fonda mājaslapā.

Dr. Aina Galēja-Dravniece (1925 - 2013) ir mecenāte un Latvijas jaunatnes izglītības veicinātāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere un Latvijas Lepnums laureāte. 27 gadu laikā kopš Dr. Ainas Galējas stipendiju programmas izveides Viskonsīnas Universitātē Oklērā, programmā piedalījušies 70 studenti no Latvijas.

 
Kontaktpersona:
Irēne Lazda, emeritus profesore Viskonsīnas Universitātē Oklērā