Iespēja saņemt stipendiju bakalaura vai maģistra studijām Spānijā

21.01.2020

Haenas Universitāte (Universidad de Jaen) piedāvā stipendijas studijām bakalaura un maģistra programmās Spānijā 2020./2021. akadēmiskajam gadam vienā no piecām augstskolas fakultātēm. 

Stipendija nodrošina:

    • mācību maksu,
    • gada stipendiju 2200 eiro apmērā bakalaura studiju programmas stipendiātam un 3000 eiro apmērā maģistra studiju programmas stipendiātam,
    • veselības apdrošināšanu,
    • spāņu valodas kursus. 

Stipendiju piešķir uz 1 gadu, bet var tikt pagarināta studentiem, kas apguvuši vismaz 90% paredzēto kredītpunktu. Pieteikšanās nosacījumi un iesniedzamo dokumentu saraksts angļu valodā ir pieejams Haenas Universitātes mājaslapā.

Bakalaura un maģistra programmu sarakstu, kā arī detalizētāku informāciju par stipendiju programmu angļu valodā var atrast informatīvajā bukletā (?d=Haenas_Universitates_stipendija_2020_ENG.pdf). 

Pieteikšanās formas:

Haenas Universitāte ir 1993. gadā dibināta augstākās izglītības iestāde Andalūzijas apgabalā, kur vidēji studē 16000 studentu. Universitātei ir piecas fakultātes: Eksperementālo zinātņu, Sociālo un tiesību zinātņu, Pedagoģijas un humanitāro zinātņu, Medicīnas un Inženierzinātņu. Ārzemju studentiem augstskola piedāvā apgūt arī spāņu valodu. 

Kontaktinformācija:

International Relations Office University of Jaen
Campus Las Lagunillas, s/n. 23071 Jaen (Spain)
E-pasts: secrel@ujaen.es
Tālrunis: +34 953 213 480