Iespēja pieteikties stipendijām sabiedrības veselības maģistra studijām Pekinā

27.11.2018

Līdz 2018. gada 1. aprīlim Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties Ķīnas Tautas Republikas valdības stipendijai sabiedrības veselības maģistra studijām 2019./20. akadēmiskajā gadā Tsinghua universitātē Pekinā.

Programma piedāvā viena gada pilna laika studijas, kuras ilgs no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūlijam. Studijas notiek angļu valodā.

 

Prasības stipendijas kandidātiem:

    • bakalaura grāds;
    • jābūt nodarbinātam valsts pārvaldē veselības jomā;
    • jābūt 3 gadu pilna darbalaika pieredzei sabiedrības veselības vai radniecīgā jomā;
    • jābūt ne vecākam par 45 gadiem, uzsākot studijas;
    • jābūt labām angļu valodas zināšanām.

Kandidātiem, kas atbilst visām minētajām prasībām, dokumenti jāiesniedz interneta vietnē līdz 2019. gada 1. aprīlim, kā arī jānosūta uz Latvijas vēstniecību Ķīnas Tautas Republikā kopā ar lūgumu rekomendēt kandidātu stipendijai.

Tsinghua universitāte, kura atrodas Ķīnas galvaspilsētā Pekinā, ir augsti novērtēta universitāte pasaulē un labākā tehnisko zinātņu universitāte valstī. Universitāte ir slavena ne tikai ar augstu izglītības kvalitāti, bet arī ar atrašanās vietu – tā atrodas Haidian rajona dārzos, kas ir tūristu iecienīta vieta.

Detalizētāka informācija par piedāvāto studiju programmu angļu valodā pieejama universitātes bukletā, savukārt ja rodas jautājumi, lūdzu, rakstiet universitātes pārstāvei: Ms Emily Yin, e-pasta adrese: phrc@mail.tsinghua.edu.cn

Papildu informācija

Angelīna Maksimova
Latvijas vēstniecības pārstāve Ķīnas Tautas Republikā
E-pasta adrese: Angelina.Maksimova@mfa.gov.lv 

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Latvijas vēstniecības ĶTR 2018. gada 23. novembra elektronisko vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai.