Iespēja pieteikties Brunejas valdības stipendijām

11.02.2019

Līdz 2019. gada 28. februārim interesenti var pieteikties Brunejas valsts stipendijai bakalaura, maģistrantūras vai doktorantūras studijām. Akadēmiskā gada sākums 2019. gada jūlijs līdz augusts.

Bakalaura līmeņa studiju pieteicējiem jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem, bet maģistra un doktorantūras studiju programmu pieteicējiem ne vecākiem par 35 gadiem (līdz 2019. gada 31. jūlijam).

 

Stipendijas var saņemt studijām šādās augstskolās:

Stipendijas sedz studiju, ceļošanas izmaksas no mītnes valsts uz Bruneju un atpakaļ, ikmēneša stipendiju, uztura naudu, gada stipendiju grāmatu iegādei, kā arī izdevumus bagāžas pārvadāšanai.

Lai pieteiktos stipendijai, nepieciešams: 

      • aizpildīt pieteikuma veidlapu (?d=BDGS_APPLICATION_FORM_2019_2020_JAN_2019.doc), kā arī iesniegt medicīnas izziņu angļu valodā, kas apliecina atbilstošu veselības stāvokli, lai studētu;
      • jāiesniedz izziņu no policijas par (ne) sodāmību angļu valodā;
      • nominācija no Valsts izglītības attīstības aģentūras. 

Nominācijas saņemšanai (pieteikuma veidlapas 13.-14. lapaspuse)  aizpildīta iesnieguma veidlapa kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem iesniedzama Valsts izglītības attīstības aģentūrā ne vēlāk kā līdz 2019. gada 25. februāra plkst.17.00 (personīgi ierodoties).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iesakām vērsties Brunejas Darusalamas Ārlietu un tirdzniecības ministrijā, rakstot uz scholarship@mfa.gov.bn vai scholarships@viaa.gov.lv

Informāciju par stipendiju, iesniedzamajiem dokumentiem un pieejamajām studiju programmām var atrast Brunejas Ārlietu ministrijas mājaslapā

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Latvijas Republikas vēstniecības Beļģijā 2019. gada 6. februāra elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.