VIAA aktualitātes jauniešiem tagad arī portālā draugiem.lv

10.09.2013

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir izveidojusi lapu jauniešiem portālā draugiem.lv, kurā var iepazīties ar jauniešiem aktuālu informāciju par izglītības un karjeras jautājumiem un VIAA jauniešu auditorijai paredzētajiem īstenotajiem projektiem un pasākumiem.

Lapa pieejama šeit - www.draugiem.lv/viaa.

Šobrīd lapā pieejama informācija par tuvāko VIAA rīkoto pasākumu jauniešiem – „Karjeras nedēļa 2013”. Šogad Karjeras nedēļa norisināsies no 7. līdz 11. oktobrim 11 Latvijas pilsētās - Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā un Valmierā.

Karjeras nedēļas laikā jauniešiem tiek dota iespēja izzināt savas karjeras iespējas, veicināt uzņēmību un motivāciju mācīties un izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām. Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm.

VIAA draugiem.lv lapa ir vērtīgs papildinājums jau esošajai VIAA sociālo kontu platformai – VIAA twitter, VIAA flickr un VIAA youtube.