Augstskolas ziemas uzņemšanā gaida savus jaunos studentus

15.12.2014

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir apkopojusi informāciju par augstskolu un koledžu ziemas uzņemšanas piedāvājumu. Šobrīd 24 augstākās izglītības iestādes jauniešus aicina izvēlēties kādu no 190 studiju programmām. 

Studenti var pieteikties 44 pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības, 58 bakalaura, 18 augstākās profesionālās izglītības, 57 maģistrantūras, 3 otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības un 10 doktorantūras studiju programmās.

Ziemas uzņemšanā augstākās izglītības iestādes piedāvā studēt ne tikai par personīgajiem, bet arī par valsts budžeta līdzekļiem, piemēram, šāda iespēja ir atsevišķās Rēzeknes Augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes programmās, kā arī Valsts robežsardzes koledžas programmās.

Augstskolas un koledžas studentiem sagatavojušas arī jaunas studiju iespējas. Banku augstskola izsludina dokumentu pieņemšanu jaunā profesionālā maģistra programmā “Kiberdrošības pārvaldība”, bet Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola piedāvā jaunu 1. līmeņa augstākās izglītības jeb koledžas programmu “Lietišķās informācijas tehnoloģijas”.

Visa aktuālā informācija par termiņiem un programmām apkopotā veidā pieejama VIAA veidotajā nacionālās izglītības iespēju datubāzē NIID.LV.