Profesiju dienas ceļojošā izstāde viesosies Daugavpilī

04.06.2010

Sestdien, 5.jūnijā, no plkst. 12:00 līdz 18:00 Vienības ielā pie Daugavpils Universitātes norisināsies profesiju diena "Labāk amats rokā...", kur vienuviet varēs iepazīt vairāk kā desmit Latgales reģiona profesionālās izglītības iestādes un koledžas.

Daugavpils izstādē piedalīsies Bebrenes profesionālā vidusskola, Daugavpils 1.arodvidusskola, Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola, Daugavpils Tirdzniecības skola, Jaunaglonas arodvidusskola, Latgales Transporta un sakaru tehniskā skola, Preiļu arodvidusskola, Viesītes arodvidusskola, Višķu Profesionālā vidusskola, Daugavpils Medicīnas koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Malnavas koledža.

Izstādē īpašā stendā varēs iegūt informāciju vēl par gandrīz 20 profesionālajām izglītības iestādēm, kuras piedāvā unikālas izglītības programmas un Nacionālo izglītības iespēju datubāzi - NIID.LV, kurā iespējams sameklēt visu 87 valsts un privāto profesionālo skolu aktuālo izglītības piedāvājumu.

Skolas meistarklasēs demonstrēs savu audzēkņu veikumu un iepazīstinās ar tajās apgūstamajām profesijām. Pasākumā piedalīsies arī profesionālo izglītības iestāžu absolventi, kas jau pierādījuši sevi kā izcilus profesionāļus. Profesiju dienas apmeklētājus izklaidēs arī jauniešu iemīļotā grupa PER.